A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Češi v primorsku?? kde jste?

10.08.2017 20:56:49 | DenisaPais
DenisaPais
Kde jsou vsichni mlady lidi? Sama rodina a partaci na pivo zadny :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hombre 18.08.2017 12:43
Re: Češi v primorsku?? kde jste?  

Neváhej a jeď.
Není to zase tak strašné. A při mém včerejším odjezdu z tatortu si nešlo nevšimnout, že lidí ubývá. Aspoň podle přibývajících vývěsek a áček s nápisy svobodny staji.
Roli hrají jiné věci, než jsou zástupy lidí. Těm se dá při troše šikovnosti vyhnout.
Horší je, když má člověk smůlu na ubytování a na lidi. Loni balkon nad náma do noci obsazen dvěma skřehotajícími stařenami, které si tam vodily zajíčky (!), v jednom kuse hulily jak sádrový ježek a obden svými libými hlasy doplňovaly až do ranních hodin neutuchající duc-duc, linoucí se přes moře z Luxoru. Přes den pak, když se chtěl našinec trochu vyspat, nastoupily službu čtyři zpovykané studentky, zabírající zbývající dva pokoje na patře (dveře těsně sousedící), které samozřejmě měly potřebu se neustále navštěvovat, práskat dveřmi a švitořit.Můžete zakázat lidem mluvit, smát se a chodit? Ale zkuste si to ustát 14 dní. :-) :-)
Doplňuji, že se dalo větrat jen přes noc, protože na nás vyšel pokoj na sluneční straně a bez klimy.
Předloni přitom v tom samém penzionu parádička, letos v jiném, až na jedinou noc, pokaženou odjíždějícími skopčáky, taky.
Tohle je podle mýho zásadní problém. Ne to, jestli musím na pláži popojít dál nebo si sednout do jiné hospody, když ta "moje" je narvaná.
Mít každý den trojku v žíle, aby tohle člověk ustál, zvládne málokdo. :-)
A takový problém může jednoho potkat prakticky kdekoliv. Nejen v Primorsku a nejen s Čechy.

• Anonym (1)
pisces-maki 18.08.2017 11:17

No, já tedy chtěla původně poradit, kam jet do Bg k moři, kde nebude přelidněno a zároveň to nebude úplná díra. Ale to asi nenajdu. Jinak já mám Primorsko taky ráda (nebo měla??). Jen si to teď nedokážu nějak představit. Naposledy jsme tam byli před 5 lety a už bylo lidí víc než dost a jestli je to ještě horší... :'( Měli jsme v plánu jet přes Rumunsko. Pár nocí strávit tam a pak hurá Primorsko. Teď váháme.

Hombre 17.08.2017 16:43

Nooooo!
Pěknou reklamu Primorsku tu děláte! :-)
Re: Berbatow - JJ. Tak nějak. Ani jsem si neuvědomil, že už je to tak dlouho. Relativita času. :-)
Fotka z Burgasu - paráda. Zbytek pak později v SZ na profil nebo @.
Re: pisces-maki - Super fotka. Ta první. Ale to lanaření nás roduverných Primorčanů v dalším příspěvku je teda fááákt vošklivý! :-) :-) :-)

vinhifi1 17.08.2017 16:28
Re: Pláže v Bulharsku  

souhlasim že je nepřiměřeně moc slunečniku na plaži jinak by tu bylo mnohem volněji alespoň mohu mluvit za Kavacite

Berbatow 17.08.2017 16:11
Pláže v Bulharsku  

Burgas, centrální pláž 7. července kolem 17 hodiny.

vinhifi1 17.08.2017 16:04

ja mám podobné zkušenosti. jen jsem se musel vrátit (loni) a měl jsem už na letos vyměněné leva. tak jsem jel do BG ale jedu za rok. cenově je to dražší ale ne zase fatalně

pisces-maki 17.08.2017 15:54

Vinhifi - jo jo Řecko, ostrov Thassos - Golden beach. Málo lidí, set slunečníku a 2 lehátek za 5Euro (10Leva). Luxusní mega gyros v restauraci na pláži za 2,5 Eura (5 Lv) a k tomu velká lahev vychlazené vody zdarma. <3 Tam kde jsme chodili mi (viz foto), bylo teda lehátek víc, ale a) obsazeno tak max 10% (nechápu, proč jich tam tolik dávají) a b) cca 10 metrů od této fotky byla volná pláž a slunečníky v jedné řadě po cca 10 metrech.

vinhifi1 17.08.2017 15:21

to je v Řecku ?? já byl loni taky a na pláži 3OO m dlouhé bylo 12 slunečniků.... Gerakini Chalkidiky

Tonicek z PO 17.08.2017 14:06

A kde to je?

pisces-maki 17.08.2017 13:33

A to právě fakt nechci. Mně stačí čeština doma. Asi už není v BG kam jezdit :( tedy k moři, bulharské hory miluju (no, tam těch Čechů taky moc není, naštěstí) Je mi to ale líto, ráda bych se vrátila, ale nevím kam jet??? Letos jsme mimo jiné byli zde. Viz foto. Cca 50 km od hranic s Bulharskem. Vrcholná sezona, přelom červenec/ srpen. A to je trochu jiné kafe...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu