A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Češi v primorsku?? kde jste?

10.08.2017 21:56:49 | DenisaPais
DenisaPais
Kde jsou vsichni mlady lidi? Sama rodina a partaci na pivo zadny :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hombre 17.08.2017 16:43
Re: Češi v primorsku?? kde jste?  

Nooooo!
Pěknou reklamu Primorsku tu děláte! :-)
Re: Berbatow - JJ. Tak nějak. Ani jsem si neuvědomil, že už je to tak dlouho. Relativita času. :-)
Fotka z Burgasu - paráda. Zbytek pak později v SZ na profil nebo @.
Re: pisces-maki - Super fotka. Ta první. Ale to lanaření nás roduverných Primorčanů v dalším příspěvku je teda fááákt vošklivý! :-) :-) :-)

vinhifi1 17.08.2017 16:28
Re: Pláže v Bulharsku  

souhlasim že je nepřiměřeně moc slunečniku na plaži jinak by tu bylo mnohem volněji alespoň mohu mluvit za Kavacite

Berbatow 17.08.2017 16:11
Pláže v Bulharsku  

Burgas, centrální pláž 7. července kolem 17 hodiny.

vinhifi1 17.08.2017 16:04

ja mám podobné zkušenosti. jen jsem se musel vrátit (loni) a měl jsem už na letos vyměněné leva. tak jsem jel do BG ale jedu za rok. cenově je to dražší ale ne zase fatalně

pisces-maki 17.08.2017 15:54

Vinhifi - jo jo Řecko, ostrov Thassos - Golden beach. Málo lidí, set slunečníku a 2 lehátek za 5Euro (10Leva). Luxusní mega gyros v restauraci na pláži za 2,5 Eura (5 Lv) a k tomu velká lahev vychlazené vody zdarma. <3 Tam kde jsme chodili mi (viz foto), bylo teda lehátek víc, ale a) obsazeno tak max 10% (nechápu, proč jich tam tolik dávají) a b) cca 10 metrů od této fotky byla volná pláž a slunečníky v jedné řadě po cca 10 metrech.

vinhifi1 17.08.2017 15:21

to je v Řecku ?? já byl loni taky a na pláži 3OO m dlouhé bylo 12 slunečniků.... Gerakini Chalkidiky

Tonicek z PO 17.08.2017 14:06

A kde to je?

pisces-maki 17.08.2017 13:33

A to právě fakt nechci. Mně stačí čeština doma. Asi už není v BG kam jezdit :( tedy k moři, bulharské hory miluju (no, tam těch Čechů taky moc není, naštěstí) Je mi to ale líto, ráda bych se vrátila, ale nevím kam jet??? Letos jsme mimo jiné byli zde. Viz foto. Cca 50 km od hranic s Bulharskem. Vrcholná sezona, přelom červenec/ srpen. A to je trochu jiné kafe...

Berbatow 17.08.2017 12:40

No vo vo vo tom to je. Lidi se válejí celý den na pláži a pak je tam, jak na hornických slavnostech v Havířově. Nedávno, myslíš tak kolem roku 98 - 2000?
To co so děje v Primorsku, není nikde jinde (Sluňák nepočítám, ten je pro anglické sexuchtivé turisty). Já myslím, že spoustě lidí z Česka by vůbec nevadilo, kdyby tam už nikdy neslyšeli jiný jazyk, než češtinu. A tím myslím i všechen personál v hotelích a restauracích. Takový bulharský Frýdek - Místek.

Hombre 15.08.2017 08:14

Re: Pisces-maki.
Je to tak. Ještě nedávno na severní pláži za molem nebyla ani noha,Perla pláž v podstatě neexistovala, o vzdálenější polovině jižní pláže ani nemluvě. Kdo nebyl líný a chtěl, měl kolem sebe prostoru dost.
Napadla mě taková myšlenka. Není to i tím, že se na těch plážích lidé válí moc dlouho? Kolik je takových, kteří jsou tam od rána do večera. Třeba jen proto, že mají zabraný nebo zaplacený slunečník,či nemají jiný, zajímavější program. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu