A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem

17.01.2007 22:14:45 | Věra
Ahoj všichni můžete mi někdo poradit,chtěla bych jet s rodinkou do Bulharska autem.Můžete mi napsat nejkratší trasu a na kolik asi vyjde benzín a poplatky,chceme jet do Primorska.Díky Věra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
baterflai 04.09.2018 10:49
Re: Cesta autem domů  

A ještě přidávám že cesta je do hor výška 1350 m nad mořem, samá zatáčka.
Určitě tam nepojedete 180 jako po dálnici ;-). Ale na pohodu 50-80km/h, rychleji to tam opravdu nejde, pokud se nechcete proletět :-D

• Anonym (1)
baterflai 04.09.2018 10:45

165.225.72- ano máte pravdu jela jsem přes přechod Stremizirovci, ze Sofie na město Perník, Konska, Tran, přejezd přes hranice jedna minuta, žádné auto, tento přechod není asi ještě moc propečený. ;-)a pak dále na dálníci A1 (E-75) na Niš. Cesta je krásná ale bohužel o hodinu delší, než klasická cesta. I tak jsem to riskla vzhledem k velkému počtu ručníkářů a velkým kolonám na hranici si myslím že hodiny cesty navíc je lepší než stát dvě nebo tři hodiny na hranicích. tak jako se nám to stalo na Horgoši :-X :'(

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
31.08.2018 15:40 89.102.213.***

ok ja to dal do planovače přibližně ale obe varianty jsou srovnatelné

Neregistrovaný uživatel
31.08.2018 12:59 165.225.72.***

Jo, s tím časem přes Dimitrovgrad máte pravdu, já jsem se podíval do poznámek a zapomněl jsem k času 1,5 hod. připočítat ještě čas z Kalotiny na kruhák u Sofie, nějak mně to uniklo. Jinak mám v poznámkách délku od mýtnice u Niše po kruhák u Sofie přesně 157 km.
Jirka N.

Neregistrovaný uživatel
31.08.2018 10:38 80.188.228.***

taky jsem to pak rozluštil mě to mapy ukazuji jinak cesta Sofie Niš 161 km aq čas 2,27 cesta přes Stremizirovci 222 km a čas 3,20. tj pokud je to vyhodnější skoro vždy . Zvlaště zajimavá je varianta při cestě z Chalkidiky. přiště to volim misto cesty přes Makedonii

Neregistrovaný uživatel
31.08.2018 10:26 165.225.72.***

Zdravím,
Baterflai jel asi na přechod Stremizirovci, jede se tam přes město Tran (Trqn je určitě překlep). Dále v Srbsku je vpravo velké jezero Vlasinsko, to je asi to o kterém mluvil. Je asi 20 km od přechodu. Dále se pak asi napojil na dálnici A1 (E75) do Niše. Je to ale jen dedukce, zatím jsem tam nejel. měl jsem to jako variantu kdyby bal Dimitrovgrad nějak moc zasekán. Je to totiž podle Googlu 245 km ze Sofie do Niše a 3:30. Klasická cesta přes Dimitrovgad má jen cca 150 km a dá se ujet za 1:30. Chtělo by to názor někoho a skutečné časy, kdo to skutečně projel.
Jirka N.

Neregistrovaný uživatel
31.08.2018 09:45 80.188.228.***

mužete prosim upřesnit kde je ten přechod nic me to než¨řoká a google nic neřekl

baterflai 30.08.2018 12:48
Cesta autem domů  

Tak 23.8. jsme vyráželi v 9.30 hod. z Primorska směr severní Čechy. V Burgasu trošku větší provoz a po cestě už se přidávalo hodně aut s černým osazenstvem. Proto jsme letos zvolili cestu přes hory a přechod Trqn. Nádherná příroda na vrcholku obrovské jezero a průjezd přes hranici luxusní, ani jedno auto do minuty jsme byli odbaveni. ;-) Za to Horgoš opět nezklamal, kolona na tři hodiny, ani se to nepohnulo. A Maďaři opět pohodička, kafíčko, cigárko =-O

Neregistrovaný uživatel
28.08.2018 19:24 212.96.185.***
Re: Cesta autem  

Vraceli jsme se z Bulharska autobusem 9. srpna. Všechny hranice v pohodě, skoro bez čekaní. Kolem čtvrté ráno jsme dorazili na poslední maďarský přechod, před námi jeden autobus.Tak jsme se zaradovali, jak nám to na rozdíl od cesty tam vyšlo a že budeme brzy doma. Zbytečně, Maďarům nešly počítače. Tři hodiny je nahazovali. Docela zváštní. :-D

Neregistrovaný uživatel
28.08.2018 15:16 82.202.10.***
Re: Cesta autem  

V sobotu 25.8. jsem vyjel ve 13 hod z Primorska, cesta bez problémů po Kalotinu, tam čekání celkem 40 minut, no ale přes Srbsko se zvýšil provoz Turků, takže jsem zavrhl Horgoš i Tompu, podle police.hu čekání na obou přechodech 3 hodiny a jel jsem na Bački Breg. Přijel sem tam v jednu ráno, bylo tam asi 30 aut a 5 autobusů, vůbec se to nehýbalo, tak sem se šel podívat dopředu, Maďaři neodbavovali, že jim nejdou počítače, lidi ze slovenského autobusu který stál první u závory říkali že už tam stojí 5 hodin, tak sem se otočil a přes asi 12 km vzdálený přechod Bezdan/Batina přejel do Chorvatska a přes Draž, Topolje a Duboševica/Udvar do Maďarska, absolutně bez čekání, nulový provoz, jenom jedny hranice navíc, u Moháče najel na M6 a fičel na Moravu. Zajížďka minimální, bez čekání o VÍKENDU!, jako alternativu doporučuji, jediná nevýhoda cca 120 km mimo dálnice, v noci bez problémů, nevím jak přes den, ale určitě lepší než stát 7 hodin na Horgoši jako vloni ve stejný termín

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu