A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem

17.01.2007 22:14:45 | Věra
Ahoj všichni můžete mi někdo poradit,chtěla bych jet s rodinkou do Bulharska autem.Můžete mi napsat nejkratší trasu a na kolik asi vyjde benzín a poplatky,chceme jet do Primorska.Díky Věra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hombre 16.10.2017 21:53
Re: Věčný spor  

Baví-nebaví. Řekl bych, že smysl to tu má.
Jako zavilý demokrat (já vím, to už je dnes skoro nadávka) nelením vyslechnout názory druhých, byť jsou někdy všelijaké.
Ale vox populi - vox Dei! :-)
A je celkem buřt, jestli člověk naslouchá a diskutuje v hospodě u škopku nebo tady. Obé je tak trochu Forum Romanum, což ještě nikomu neuškodilo.
Pokud se to nebere moc vážně.
Není totiž důvod být vážný.
:-) A už vůbec ne dotčený!! :-)

Berbatow 16.10.2017 20:20

Hombre, blbě jsem se vyádřil. Já myslel, že tě baví tady vůbec něco psát, cokoliv. Bulhaři na pořádek se.ou defaultně. Tak to prostě je a vůbec to nesouvisí s nějakým turismem. Už jsi viděl uklizenou bulharskou vesnici, kdekoliv?
Lidi neuvěřitelně projektují své životní sny do svých názorů, které prezentují mimo jiné i zde. Hned jak jsem ten post poslal jsem si uvědomil, že se tě mohu dotknout. To jsem samo nechtěl, ty jsi asi jediný normální. 8-)

Hombre 16.10.2017 19:31

Pepe, kde jsi u mně (teď) četl, kritiku bulharského bordýlku?! :-)
(Aspoň tak to vyplývá z Tvého příspěvku adresovaného mě v pátek.)
Mě štve hlavně ta turist revolušn se všemi důsledky z toho plynoucími.
Tím ale neříkám, že mi ten věčný nepořádek nevadí.
S tím souvisí i reakce na VITO PO:
Potěmkinova vesnička nemá podle mýho nic společnýho s tím, že si uklidím (a udržuju pořádek), když si pozvu hosty.
Nota bene platící.
Nota optime živící a mnohým nemalý blahobyt zajišťující.

Berbatow 16.10.2017 18:44
Re: Nadlac  

Bylo to 5.října kolem 17 hodiny. Asi jsem měl smůlu, nikdo jiný tady frontu neviděl už 20 let.

vinhifi1 16.10.2017 18:35

no na nepořádek jsem zvyklý ale co mě vadi jsou všude slunečníky i když nejsou obsazené

VITO PO 16.10.2017 10:56

Nechcem byť zlý, ale nerozumiem tým nárekom nad neporiadkom od ľudí, čo tvrdia že do Bulharska jazdia či jazdili dlhé roky. Čo mne moje spomienky dovolia, tak ten bordel tam bol aj za komančov o divokých 90-tych rokoch ani nehovorím. Za komančov to bolo akurát lepšie skryté a menej okaté v oblastiach, kde sa bežne pohybovali turisti. Taká Potemkinova dedina. :) Keď môžem porovnávať ja, tak ten poriadok/neporiadok sa líši od oblasti či strediska rôzne. Niekde si dajú záležať viac, niekde menej. S Kranevom bohužiaľ súhlas, tam s rozmachom turizmu akoby zabudli na to, že poriadok treba mať nielen vo dvore, ale aj na uliciach a plážach. Ale zase oproti tomu Varna urobila veľký krok vpred, rovnako Sozopol, o Albene, Zl. Pieskoch či Sl. Pobreží nehovoriac. Len si treba uvedomiť, že pri tých množstvách turistov sa to nedá upratovať priebežne celý deň, ale kto si privstal určite videl armádu mechanizmov a ľudí, ktorí to upratovali od skorého rána. A upratovali neporiadok, ktorý sme tam narobili my, turisti.

• Mirka2
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.10.2017 09:25 185.33.137.***
Nadlac  

@Berbatow - kdy to bylo ten Nadlac? Já zažil něco podobného letos na konci srpna v pondělí v 18:40 (zdržení asi 30 minut), jinak do té doby o víkendu se mi nikdy nic takového nestalo.

Neregistrovaný uživatel
15.10.2017 20:35 107.167.109.***

A tobě se dá přihlásit při aktivním AdBlocku? iDnes ti to nedovolí, nebo se mýlím?

Malta 15.10.2017 19:49

nainstaluj si adblock a budeš mít klid od reklam

Berbatow 13.10.2017 16:54

Poslední post je můj. Nemám nervy na ty reklamy.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu