A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem

17.01.2007 22:14:45 | Věra
Ahoj všichni můžete mi někdo poradit,chtěla bych jet s rodinkou do Bulharska autem.Můžete mi napsat nejkratší trasu a na kolik asi vyjde benzín a poplatky,chceme jet do Primorska.Díky Věra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
VITO PO 20.06.2018 10:24
Re: Mapy na cestu  

janavi : osobne nemám problém zveriť mojej polovičke hocikedy auto do rúk, len jej sa veľmi na balkáne všeobecne nejak za volant nechce. Cestu si poväčšinou poznám aj bez navigačky a moja drahá má do istoty ešte papierovú mapu, kde občas skontroluje či máme správny kurz. :D resp. kde sa asi tak na našej trase nachádzame. :D

janavi 19.06.2018 21:20

Kedze, co sa tyka aut, som to, co pri odladovani programov sa vola Beta-tester (aspon podla neho som to) a navyse po tom, co obnovil vozovy park a prvy raz v zivote si kupil nove auto, soferujem jeho auto iba s policajnou formulkou "v pripade krajnej nudze" a zachrany zivotov. Navyse zatial sa zda, ze na nasom "liste vlastnictva" alias sobasnom liste neplanuje robit zmeny a vymenit za inu, na pristrojovku niektoremu dietatu drziak na tablet nezakvaci, auto je klasika - 5 miestne, tak uz len vedla seba ma musi strpiet :-D :-D. Do kufra sa zvlast cestou naspat nezmestim :-). Jedine, ze by ma nabuduce nevzal.... Dobre, VITO PO, ukecal si ma, budem sa snazit menej "dirigovat", ja tam chcem ist :'(

• Malta
VITO PO 19.06.2018 20:29

A manžel to ako zvláda, keď ho navigujú rovno dve ženy? :D :D :D Ja mám do istoty hlasovú navigáciu vypnutú, práve preto že sa na mňa manželka tak divne pozerala keď som vysvetľoval tomu hlasu z navi, že tade kade ma posiela naozaj nechcem ísť a že obchvať pre kamióny bude v Cluj Napoca lepší :D :D :D

• Malta
janavi 19.06.2018 20:03

My mame sygic, vyborny. Ale pravdu povediac, ja vzdy pred cestou potrebujem vidiet mapu a zorientovat sa, co kde je, vacsie mesta po trase, svetove strany a podobne, preto som si pred prvou cestou kupila klasicku papierovu mapu RO i BG (HU pokryla SK a RO :-) ). Lebo tabule su niekedy na vzdialenejsi ciel uz mimo, tak musim vediet, ci je to este chvilu rovnakym smerom, lebo okrem navigacie sedim vpravo aj ja... Ale cim dalej, tym menej ju zapiname, lebo zatial sme pouzili 3 trasy do BG. Zapiname uz len na take komplikovanejsie miesta, napr. pred Budapestou. Alebo ked neplanovane, napr. kvoli zapche na dialnici, odbocime z hlavnej trasy. Inak, kto mate zaujem, pozrite si aktualny cennik dozivotnych aktualizacii, do konca mesiaca su celkom zaujimave ceny (od 12 eur).

Neregistrovaný uživatel
19.06.2018 17:40 185.75.139.***
Re: Cesta autem  

A právě pro to, jezdíme přes Rumunsko, Srbsko je jedna trága. Rumunsko se nám vždy zatím vyplatilo a to zlatě.

• pekodc
  • lubo71
  • Anonym (1)
wexlee 19.06.2018 17:08
Re: Cesta autem  

No to jsou pěkné vyhlídky :-(

Neregistrovaný uživatel
18.06.2018 21:46 185.75.139.***

My jezdíme také s TomTomem a zároveň s navigací v autě a občas je to zajímavé, kam nás která žene. Občas neposlechneme žádnou a jedeme si najetou trasu a oni jen prskaj :-D. Nyní máme novou mapu, tak uvidíme, jak jí to půjde holce naší.

VITO PO 18.06.2018 20:44

Ja mám ešte v mobile ako zálohu Be on the road, čo je vlastne offline Sygic s opensource mapami. Tomu zodpovedá aj ich presnosť a častosť aktualizácií. Doteraz som sa vždy spomohol buď s jednou alebo s druhou a prišiel všade kam
som chcel.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu