A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem

17.01.2007 21:14:45 | Věra
Ahoj všichni můžete mi někdo poradit,chtěla bych jet s rodinkou do Bulharska autem.Můžete mi napsat nejkratší trasu a na kolik asi vyjde benzín a poplatky,chceme jet do Primorska.Díky Věra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.01.2019 19:28:25 212.81.22.***

Od dnešného dňa si môžme na cestu do Bulharska zakúpiť Elektronickú vinetu. tu je článok: http://news.bnt.bg/bg/a/novi-optsii-za-kupuvane-na-vinetki-ot-dnes a tu je stránka kde sa dá vineta objednať: https://web.bgtoll.bg/

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.01.2019 19:13:56 86.49.249.***
Známka Slovensko  

Určitě pojedete přes Slovensko, doporučuji se podívat na aktuální dálniční poplatky https://autotrip.cz/dalnicni-znamka-slovensko/ nám to hodně pomohlo před cestou, hlavně se dá známka koupit online.

Neregistrovaný uživatel
28.12.2018 13:22:50 212.5.217.***
Nový úsek diaľnice  

Zase máme cestu za morom "kratšiu". Maďari otvorili nový úsek dialnice M35 + M4. Diaľnica teraz končí až pri Berettyóújfalu.
Včeliak

• dabara
Neregistrovaný uživatel
17.12.2018 15:17:34 185.33.137.***
Re:  

Tady je i appka:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kapsch.BGTOLL

Na iOS se to bude asi jmenovat podobně.

Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 11:09:41 90.181.151.***
Re: Cesta přes Rumunsko / Srbsko (celnice) - podzim 2018  

Ahoj, díky za postřehy, asi to vypadá teda na RO,
Věci už mám nakoupené (většinu) Už jsem nějaké krámy procházel v BG a není tam takový výběr modelů a značek jako u nás, takže raději odvezu TV Samsung z ČR kde byly v akci než tam kupovat nějaký místní noname. Je jasný, že větší věci jako pračku koupím tam i tak budu mít narvané SUVčko :-) 3x TV, vysavač, hadry a nářadí a auto je plné :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 11:09:41 90.181.151.***

Věci už mám nakoupené (většinu) Už jsem nějaké krámy procházel v BG a není tam takový výběr modelů a značek jako u nás, takže raději odvezu TV Samsung z ČR kde byly v akci než tam kupovat nějaký místní noname. Je jasný, že větší věci jako pračku koupím tam i tak budu mít narvané SUVčko :-) 3x TV, vysavač, hadry a nářadí a auto je plné :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 11:09:40 90.181.151.***

VITO PO 10.10.2018 09:26:50

Mno, v zásade to vidím na dva najpravdepodobnejšie scenáre.
1. Riskneš to a ak motyka vystrelí, nebude to nikto riešiť ani na vstupe ani na výstupe zo SRBska. Rovnako tak to nebudú riešiť ani Bulhari na vstupe.
2. Budeš musieť zriešiť na vstupe do SRBska nejaké tranzitné JCDčko, kde ti všetky prevážané veci nad určitý limit označia a potom na výstupe absolvovať ďalšiu kontrolu, že tie veci s ktorými si vstúpil do SRBska aj vyvážaš. Predpokladám, že na to budeš musieť využiť služby nejakého miestneho deklaranta a pod. Každopádne by som si toto radšej overil buď na SRBskej ambasáde v Čechách, alebo na vašom MZV.
Summa sumárum, ak by nastal scenár 2. neušetríš časovo nič, skôr sa ti to natiahne a teda cesta cez RO by nakoniec mohla byť tou rýchlejšou variantou. Daj ale vedieť ako si to nakoniec vyriešil, sám som zvedavý.
PS: nebolo by lepšie (možno lacnejšie) kúpiť väčšinu vecí priamo v Bulharsku a v prípade nejakej reklamácie to mať k predajcovi takpovediac na skok?

• dabara
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu