A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

letenky do Bulharska

30.07.2010 19:17:57 | marolka
marolka
Prosím vás o radu..Ráda bych příští rok opět navštívila Bulharsko,avšak bychom chtěli bez CK.Zajímá mne kdy rezervovat letenky a jaká cena se pohybuje za letenky,a u jakých společností nejlépe nakupovat.Nevím,zda se nám to vyplatí bez cestovky nebo raději s ní.Děkuji všem,co mají již zkušenost s nákupem letenek do Bulharska. 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.05.2018 08:59 78.45.119.***
Re: MHD v Burgasu  

Pozor, už cca 1 a 1/2 roku je v Burgasu "Integriran gradski transport" a průvodčí jsou zrušeni. Naposledy jsem tam byl těsně před tou reformou a tak jsem nedočkavý, až to letos uvidím na vlastní bulvy. Mají důmyslný systém různých průkazek, zejména elektronických, což je přiletivšímu platné jak mrtvýmu zimník. Jednorázová jízdenka stojí 1,30 leva, ale nedočetl jsem se, jestli se dá na letišti koupit nebo jestli tam je automat. Ale na nějaké informační stránce o Burgasu jsem se dočetl. že prý lze koupit u řidiče za 1,5 leva.
Z letiště do Burgasu jezdí linka 15 a má 1 konečnou, Avtogara jug. Z města přijede bus k zastávce u letištní budovy - když se vyleze z haly, tak je vlevo. Tam lze nastoupit a projet se Sarafovem. Bus se pak vrátí a zastávka směr centrum je na kruháči, co je pod mostem. Ale ne tam, co je piktogram, ale mezi výjezdem a nájezdem vlevo nahoře.
https://mapy.cz/turisticka?x=27.5194980&y=42.5641199&z=17&l=0&pano=1

Aladar

• dabara
Berbatow 06.05.2018 19:13
Taxi z letiště Burgas  

Letištní taxi si neberte, stojí to dardu. Stačí si zavolat na nějaký dispečink do města. Vloni jsem platil 8 leva z letiště zhruba na střed mořské zahrady.

Neregistrovaný uživatel
06.05.2018 18:20 90.179.168.***

Letiště - Burgas autobusové nádraží
1url.cz/StxTi
Přibližně každou půlhodinu jezdí od letiště MHD do Burgasu - autobus č. 15,myslím, že spoj je v provozu od 6 asi do 23.hodiny.Lístek na autobus z letiště do města stojí něco kolem 1 Leva. Kupuje se až po nástupu, u průvodčího.
Autobus vás zaveze až do centra Burgasu, na jižní autobusové nádraží - http://burgasbus.info/burgasbus/?page_id=71. Z tohoto autobusového nádraží odjíždějí spoje dalších autobusů jak na severní tak i jižní destinace.
Taxi tam mají také, ale o hodně dražší, dá se snad smlouvat. Nepoužila jsem a tudíž nevím podrobnosti.
Ubytování si za sebe - domlouvám přímo s hotelem a od nich mám i tranfer z a na letiště.
Další možností transferu - objednat třeba u http://neptune.cz/transfery.html

• dabara
IvuleM 06.05.2018 16:50

Zdravím, mohu se zeptat jak je daleko letiště v Bugrasu od města a jak na ubytování cestujete? Jezdí nějaká městská doprava nebo je lepší volit taxi? Pokud jedete na vlastní pěst, ubytování volíte přes booking? Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
29.04.2018 07:12 62.209.195.***
Re:  

Já ted koupila letenky Katowice-Burgas i se zavazadlem..cena 3300,- Minulý rok Ostrava-Burgas se zavazadlem 6250,- Katowice jsou levnější než Česká letiště

Neregistrovaný uživatel
25.04.2018 08:39 90.179.168.***

Kupovala jsem letenky na červenec u SmartWings v říjnu a minulý týden mi přišla změna času odletu do Burgasu z provozních důvodů. To je poprvé, co kupuji letenky, že mi změnili takto čas . Alespoň dali teď vědět, ne jako v roce 2016, když jsme měli zpoždění více jak 12hodin při odletu z dovolené a nás neinformovali, byť mají kontakt jak na e-mail, tak i na mobil a my strávili celou dobu na letišti >:) . Stejně si už radši vždy pár dní před odletem zjišťuji, zda nenastaly nějaké změny a dám si poslat znovu itinerář.

Neregistrovaný uživatel
09.04.2018 22:20 78.45.244.***
Re: Krakow - Burgas  

"Prázdný kufr - alespoň ten náš má jeden cca 3 kg a druhý 6,5 kg, tak to už je tak na osušku, plavky - hygienické a kosmetické přípravky - každý nemůže používat ty opalováky co nabízí ve stáncích na slunci :'( - , holící strojek a podobně no to je faaaakt dostatečné."

Tady jezdí všichni ve dvojko s jedním kufrem 10 kg. Kufry mají z NASA, kevlar o váze 0,0005kg a vejde se tam všechno.

Neregistrovaný uživatel
09.04.2018 10:46 178.255.168.***
Re: Co na to napsat,?.. čekání se vyplatilo  

Minulý týden v Exim Touru Pha-Burg-Pha 5.990.-na srpen.Jsou to jejich charterové lety,kupujete si vlastně zájezd bez ubytování a stravy.
Kupodivu levnější než Student nebo přímo Smart.

Neregistrovaný uživatel
08.04.2018 14:53 185.75.139.***

Prázdný kufr - alespoň ten náš má jeden cca 3 kg a druhý 6,5 kg, tak to už je tak na osušku, plavky - hygienické a kosmetické přípravky - každý nemůže používat ty opalováky co nabízí ve stáncích na slunci :'( - , holící strojek a podobně no to je faaaakt dostatečné.

Berbatow 08.04.2018 08:45

"Docela by mne zajímalo, co lidi v těch kufrech mají."

Např. mě to nezajímá vůbec.

Jo a na Micheline najedu 100 000 km.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu