A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

letenky do Bulharska

30.07.2010 18:17:57 | marolka
marolka
Prosím vás o radu..Ráda bych příští rok opět navštívila Bulharsko,avšak bychom chtěli bez CK.Zajímá mne kdy rezervovat letenky a jaká cena se pohybuje za letenky,a u jakých společností nejlépe nakupovat.Nevím,zda se nám to vyplatí bez cestovky nebo raději s ní.Děkuji všem,co mají již zkušenost s nákupem letenek do Bulharska. 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.01.2018 10:43 188.192.69.***
Re: Kdy koupit letenky  

U SmartWings, dostanu se tam přes letiště Ostrava, kde jsou lety do Burgasu í Varna, ale Varna je dražší.

Neregistrovaný uživatel
30.12.2017 16:39 88.103.234.***

Ostrava - Burgasu 6300,- - kde se dají koupit ? Níž to asi už nepůjde.

Neregistrovaný uživatel
27.12.2017 21:54 188.192.69.***

Nebude líp. Chci konečně letět sama bez ck a několik let sledují letenky a cena nikdy neklesá. Ostrava - Burgasu 6300,-

Neregistrovaný uživatel
24.12.2017 12:45 88.103.234.***

Brno - Burgas v srpnu - cena zasekla na 6880,- Kč. Bude líp?

Ladis62 21.12.2017 21:02

Ahoj Hombre! Díky za duševní podporu, ale stejně mám chuť jim na to letadlo alespoň plivnout! >:) Jsou to syčáci - víš, kolik rakie by za to bylo??? :-D Ale nakonec se stejně těšíme poprvé na zimní Primorsko. Vzpomeňte si tu na nás a užijte si svátky! :-)

• Mirka2
Hombre 21.12.2017 06:11

Cože?!
Oni to teď dávaj za polovinu?
Tak to bych asi sr*l atomový hřiby! :-)
To je právě ta věc, která mě bytostně štve. A proto taky letadlem nelétám. Myslím bez cestovky. Tam, jak se blíží termín, ceny klesají víceméně lineárně. A riskuješ akorát to, že když budeš příliš váhat nebo s tím chtít moc vykývat, tak prostě nepojedeš nikam. To je prostě regulérní holandská dražba.
Tohle licitování s cenou nesnáším. Jednou tak, zítra tak, pozítří třeba zase za dvojnásobek...
Představ si, že jdeš koupit rohlíky a pokladní lidem v řadě bude markovat každému jinou cenu. No nenaštvalo by Tě to?
Teď už nezbývá, než si říct, jaká je opravdu férová tržní cena té Vaší letenky a myslím, že těch sedm litrů pro oba slušná cena je. Myslím, že můžeš být docela v klidu. Ta poloviční je sprostý dumping, který bude muset někdo zaplatit. Třeba ti, kteří si pak v plné sezóně, kdy létaj narvaná letadla a cena by tím pádem měla klesat (jak si to představuje starý naivní hlupák, věřící ještě na zákony trhu), koupí letenku za osmičku. Nebo se na to složíme všichni prostřednictvím dotací z Eurosojuzu.
Takže příjemný let s dobrým pocitem, že neletíte na cizí účet! :-)

• Anonym (1)
  • Mirka2
Mirka2 20.12.2017 22:48

Hombré, pravdu máš a to je jeden z důvodů, proč již nelétáme, ale jezdíme. Let na silvestra je vyjímkou, ale je z Bratislavy jak víš a i nyní sledujeme jak se to vyvíjí a každý den je to jinak. My jsme koupili za 7500 zpáteční pro oba a ceny se měnily tak, že se daly pořídit i za 3500 - jo to je los. Buď to ryskneš a letíš a nebo čekáš a buď poletíš dráž nebo i levněji. ;-). Je to na rozhodnutí a v tom je člověk sám. Ale i tak se moc těšíme.

Hombre 20.12.2017 13:27

Velmi často se stává, že mnohé bývá pochopeno jinak, než to ten druhý myslí.
Každý dle sebe soudí. Dle toho, jak má nastaveno vnímání světa.
Já to nemyslím tak, že bychom měli létat do Burgasu za pětikilo. Máš mě za idiota?
Já tu, podobně jako William Foster: "...jen bráním svý právo zákazníka."
Pozastavuji se nad tím, do jakých absurdit je dotažena cenová politika v současné neomarxistické Evropě, dokřivená dotacemi a podobnými zhovadilostmi, o nichž ani mnohdy nevíme, kdy jedni platí násobky jen proto, aby druzí měli pré. A zdaleka nejen v dopravě.
Pozastavuji se nad tím, jakou popelkou je právě "náš" Burgas. Ještě nedávno tam pravidelná linka ČSA létala za 11000.- a tou samou společností jsem byl v Londýně za litr. Obojí v létě samozřejmě.
Tobě vážně přijde normální, že do destinace, kam (byť jen v létě) létají denně tisíce lidí, stojí letenka 7000.- a na provinční letiště se letí poloprázdným letadlem za desetinu?

• Mirka2
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.12.2017 12:36 78.45.54.***
letenky Bulharsko  

Děkuji za názory. Teď vím,že jsem měla koupit před měsícem, ale dala jsem zase jednou na názor příbuzného (asi se mi chtěl trošku pomstít) . Zkusím se zeptat u dvou cestovek, třeba se dějí zázraky. A raději už koupím teď. Auto nepřichází v úvahu. Asi by to nevydrželo :-)

Neregistrovaný uživatel
20.12.2017 06:46 178.115.128.***

Hombre nechci tu nic rozpoutávat,ceny letenek jsou opravdu trochu dražší,ale příklady cen které uvádíš jsou podle tebe ok?Kdyby byli takové ceny stále,tak si myslíš,že se dá koupit kvalitní letadlo,posádka atd,aby tě přepravilo bezpečně z bodu A do bodu B?Odpovíš si na to asi sám.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu