A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

letenky do Bulharska

30.07.2010 18:17:57 | marolka
marolka
Prosím vás o radu..Ráda bych příští rok opět navštívila Bulharsko,avšak bychom chtěli bez CK.Zajímá mne kdy rezervovat letenky a jaká cena se pohybuje za letenky,a u jakých společností nejlépe nakupovat.Nevím,zda se nám to vyplatí bez cestovky nebo raději s ní.Děkuji všem,co mají již zkušenost s nákupem letenek do Bulharska. 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.10.2017 13:53 89.190.90.***
Re:  

No jo, fakt, dobrý, i když busem to asi musí být mazec, ve vlaku se člověk třeba i natáhne a prospí. Zase se musí zvážit čas strávený na cestě a co je lepší, připlatit za letenku nebo ušetřit a jet vlakem nebo busem......

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 15:10 90.179.168.***

Vyhledání letenek,jízdenek je pak, až bude komplet nabídka docela přehledné na goeuro.cz

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 10:35 178.255.168.***
Re:  

1.Vlak loni a letos přímý sezonní rekreační spoj Budapest Keleti-Varna a Budapest Keleti-Burgas.Vlak je pouze lehátkový,přestup od Prahy vlakem EN Metropol Berlin-Praha-Budapest,pohodlný čas na přestup,cena T+Z z Prahy okolo 4.800.-/sleva City Star/,zařizuje CK ČD Travel,sídlo Praha Hl.n.Je zapotřebí zajistit lehátkové lístky včas již na jaře pro velký zájem.Vlak jede přes Rumunsko.
2.Přímý autobus/jezdí každý den a celoročně/Berlin-Praha-Wien-Sofia-Burgas-Varna,cena přes 3.500.-kč/k dohledání na IDOS/.

• dabara
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 20:12 85.71.177.***
Re:  

Přímé spojení vlakové do Burgasu z Čech už není. Autobus je kolem 3300 - letos v létě obousměrně, ale počítat s 30 hodinama cesty a přestupem v Sofii

Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 17:48 89.190.90.***
Re:  

Přesně tááák......ještě jsem se chtěla kouknout, kolik stojí vlak do Burgasu, ale nějak pořád nemám čas nebo co :-\ :-)

Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 15:16 90.179.168.***

Vidím taky všude od 6tisíc výše ceny,já už to neřeším,prostě beru co mi to v můj žádaný termín nabídne. Raději beru přímo přes web SmartWings,už kvůli případným nesrovnalostem. Letenka se dá změnit i u ECONOMY Semi Flexible,ovšem za poplatek 2200Kč za jednoho... :-@ a pro případ,že onemocníme si raději připojistím stormo u svého cestovního připojištění (pokrývá stornovací poplatky, které požaduje cestovní kancelář nebo dopravce při zrušení cesty před vycestováním,cestu je možné zrušit pouze ze zvlášť závažného důvodu (úmrtí, hospitalizace, nebo upoutání na lůžko následkem závažného onemocnění nebo úrazu, osoby blízké pojištěnému nebo osoby cestující společně s pojištěným aj.)pokrývá také náklady na zpáteční cestu v případě předčasného ukončení započaté cesty ze závažných důvodů (úmrtí, hospitalizace, škoda na majetku nad 200.000 Kč) ,zahrnuje kompenzaci za každý den nevyužité dovolené, pokud ji pojištěný musel z vážných důvodů předčasně ukončit.

Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 12:22 89.190.90.***
Re: s CK nebo bez CK??  

Ještě jsem se chtěla podělit o mou zkušenost.....loni jsem byla s manželem s CK na týden v Primorsku - za 20 tisíc/ týden/2 os, bez jídla. Letos jsme byli na 11 dní bez CK za 15 tisíc/2 os (letenky s ubytováním). Je pravda, že jsem letenky kupovala v únoru, ale můžu si vybrat čas odletu i návratu a nemusím se pak trápit tím, jestli mě někdo (CK) okradl o půl dne nebo ne........a pokud si seženete ubytování v penzionu s ochotným majitelem, jako my, přijedou si pro vás na letiště a pak i odvezou - za poplatek, logicky. Vše má své pro i proti, např letenky se nedají zrušit nebo přehodit jako třeba zájezd u CK. To je riziko "podnikání". A hledání zabere docela dost času, ale pro dva lidi bez dětí, které třeba mohou nečekaně onemocnět před letem, je to super.
Tak asi tak, mějte se :-).

Neregistrovaný uživatel
14.10.2017 11:12 89.190.90.***
Re: letenky  

Ahoj, asi to neumím hledat , ale zatím jsem našla nejlevnější kolem 5700,-Kč/ osoba. Na SmartWings s promokódem i přes 6000Kč. Tak nevím,...... proti loňsku mírné navýšení. Pokud má někdo typ na nákup levnějších letenek, podělte se, díky. Lenka

Neregistrovaný uživatel
10.10.2017 08:06 90.179.168.***

SmartWings již prodává letenky na příští sezonu, nezapomeňte na použití promokodu P6RM2, zafajfkovat "Zadat fakturační údaje"

• dabara
Neregistrovaný uživatel
26.09.2017 09:44 90.179.168.***

Letenky jsou již k zakoupení z Bratislavy do Burgasu , ale cena taky nic moc,když se přidá zavazadlo a ostatní poplatky.....taky žádná hitparáda :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu