A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Letíště Burgas

02.07.2008 11:26:43 | rosťa
Všem malé varování. Počítejte s velkou drahotou na letišti v Burgasu v tzv free zoně, než nasednete do letadla směr cz.
Na ukázku - Kavá - 7 leva, Pivo plech 8 leva, nealko 5 leva ap. tak na to buďte připraveni a hezký let.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 17:16 109.80.25.***
Re: kontrola a krádeže  

Bohužel mám podobnou zkušenost 14 dní starou. Letěla jsem s dítětem a vše nám prošacovali a zabavili nám při cestě domů 0,7 láhev koňaku Slnčev brjag, který jsem měla jako dárek pro manžela. Na to mi řekli, že to musím registrovat¨???????????? Jelikož mi šlo o princip a ne o flašku, tak jsem ji po nich chtěla, že si ji tedy jdu nechat registrovat. Nejprve na to vůbec nereagovali a tak jsem musela zvýšit hlas a potom mi ji teprve vrátili. Holt tam asi zrovna byli hajzlové, kteří si takto zadarmo přijdou k alkoholu, protože většina lidí se na to vykašle a nechá jim to tam. Při zpáteční cestě z ,,registrace", tj. až od úplného začátku od letenek jsem musela opět absolvovat to celé šacovací divadlo znovu a chtěli po mně sundat veškeré náramky a řetízky a málem mně i malého odstrojili a jen arogantně řvali: davaj, davaj vše dolu. Už jsem toho měla dost a řvala na ně také. Po mně byla starší inval.paní na vozíčku a jelikož při projetí vozíku pískala, tak se k ní chovali podobně a div jí nevyklopili z vozíku a vozík nerozebrali. Můj názor je ten, že pravidla jsou sice pravidla, ale že vše se dá řešit v klidu a ve vší slušnosti a k úctě k lidem, kteří jim do země vozí svoje peníze a líbí se jim tam, ale tímto chováním si mohou spousty lidí znechutit a odradit.

Neregistrovaný uživatel
26.07.2017 12:39 88.101.206.***
kontrola a krádeže  

Musím připojit malé varování a naši špatnou zkušenost s letištěm v Burgasu. Jeden kufr měl přeštípnuté očko pro zámeček a zámeček s TSA byl v tahu. Postupně jsme zjistili, že nám chybí kovový spiner, který tam syn hodil a jedna škrabka na nohy (s kovovým plýškem). Naštěstí nic dražšího jsme v kufru neměli. Evidentně se tam hrabou do kufrů pokud tam máte cokoli kovového a pak si to berou. Druhý kufr naštěstí byl v pořádku i se zámečkem, ale v něm nebylo nic kovového nebylo.
Bohužel jsme to zjistili až na hotelu takže reklamace už nebyla možná.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.07.2016 18:37 89.102.74.***
Re: Cena za balení kufru na letisti Burgasu  

10 leva :-)

Neregistrovaný uživatel
27.06.2016 08:19 37.188.227.***
Re: Letiště Burgas pro 87.120.179  

Souhlas!!!!Zdravím!

Neregistrovaný uživatel
27.06.2016 08:09 37.188.227.***
Re: Letiště Burgas  

Potvrzuji!!!!

Neregistrovaný uživatel
25.06.2016 18:23 37.48.9.***
Re: Cena za balení kufru na letisti Burgasu  

My si vždy koupime potravinářskou fólii a nemáme problém kufry otočit fólií sami. :-\

Neregistrovaný uživatel
25.06.2016 12:47 90.179.168.***

Letiště Praha -
Balená voda v automatech od 22 Kč
V prostorách letiště je rozmístěno více jak 70 automatů
na nápoje, kde 0,5 l balené vody zakoupíte od 22 Kč
ve veřejné části a od 27 Kč v neveřejné části. Ochucené
nápoje od 30 Kč. Garance balené vody za 27 Kč
ve stáncích Aerosnack a v letištních restauracích
Praha a The Globe.

Aerosnack - vaše svačinka do letadla
Pojízdný prodejní stánek s občerstvením na
Terminálu 1 a 2. V nabídce naleznete denně
čerstvé bagety a sendviče za 69 Kč, s nápojem za 89 Kč.
http://www.prg.aero/cs/o-letisti-praha/tiskove-centrum/tiskove-zpravy/letiste-praha-zavadi-pro-cestujici-novou-sluzbu-aerosnack-kvalitni-a-levnou-svacinku-do-letadla/
Jen u toho je ta doba provozu zatím nepoužitelná pro brzoranní lety, nevím, zda to již změnili, ještě jsem před odletem.

byk 25.06.2016 10:42
Re: letiště Burgas  

Zkuste si zajet do Prahy na letiště tam jsou ceny víc než přemrštěné :-$ :'(

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 20:06 90.181.39.***

87.120.179 - Jezdíme do Bulharska tolik roků a vždy ,ať jsme kdekoliv a pokaždé jinde,vždy jsme spokojení, ať je to v hotelu nebo penzionu a doporučujeme také pouze snídani,protože všude se dá levně a kdykoliv najíst. Kdo jede do Bulharska a nepřečte si žádné recenze dělá velkou chybu,protože zde na Orbionu se dozvíme tolik věcí , proto tu jsou různé diskuze na jakékoliv téma.Jenže někteří lidé nebudou spokojeni nikde a s ničím viz.87.120.179. K občerstvení do letadla - po odbavení si přece může člověk koupit pití i nějakou bagetu a vzít do letadla takže i toto není problém.A nakonec i tu kávu si můžeme koupit i v letadle, jedeme přece na dovolenou. Přeji všem, co jedou do Bulharska nádhernou dovolenou ,jakou si ji uděláte - taková bude. :-) :-)

• Anonym (5)
f-troop 24.06.2016 14:46

87.120.179 - Plně souhlasím s Lendulkou. Když pominu fakt, že je v BG All inclusive naprosto nesmyslný, nechápu, proč jste si u cestovky nezjistili, co obsahuje. Je to totiž jiné nejen v různých zemích, ale i hotelích. Vím, že při vyhledávání zájezdu jsou u každého jednotlivého hotelu informace typu: vzdálenost pláže, vybavení hotelu, připojení na net, vybavení pokoje, fakultativní výlety, služby za příplatek... a hlavně CO ZAHRNUJE ALL INCLUSIVE. Pokud to někdo nečte, nesmí se potom divit...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu