A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

pro admina

21.08.2008 09:02:12 | koblih
koblih
Admine, prosím, ošéfuj fotogalerii, nejde mi načíst poslední příspěvek rimorsko od ivanka s 20 fotkama. Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 15.01.2019 14:49:41
Re: editace fotek  

Dobrý den,

díky moc za zprávu. Starší alba editovat jdou? Předám pak kompletní info kolegům.

Krásný den,

Zuzka

joskyn 13.01.2019 18:42:19
editace fotek  

Dobrý den, poslední dvě mnou vložená alba nelze editovat - přesunovat, označit jako hlavní nebo přidat popisky. Zůstává jen možnost smazat fotku - viz příloha. Po kliknutí na "editovat" se objeví stránka, která vyžaduje vložení fotek (vytváření dalšího alba?).
Prohlížeč Seznam. Microsoft Edge nebo Avast secure browser zobrazuje jen trosky alb. Joskyn

admin2 06.12.2018 08:52:08
Re: admin  

Dobrý den,

nejsem si jistá, jaký máte prohlížeč, ale za pomoci (přidržení) klávesy Shift by mělo jít označit a vložit víc fotek naráz - viz obrázek. Nahrát klidně celé album z PC a pak promazat, co v orbioňáckém albu nechcete.

Můžete to prosím ještě zkusit, případně doplnit váš prohlížeč?
Prima čtvrtek,

Zuzka

Mirka2 04.12.2018 22:38:28
Re: admin  

Přeji pěkný večer, fotky jdou vkládat, ale s albem mám problém, po každé fotce musím uložit a znovu editovat a stále dokola. Nejde při jedné editaci vložit více fotek a pak teprve uložit. Děkuji za prověření. Možná něco dělám špatně, ale nevím co.
Mirka

admin2 22.11.2018 14:13:12
admin  

Dobrý den,

fotky už jde vkládat do fotoalb i diskuzí. Děkujeme všem za trpělivost :)

admin2 09.11.2018 11:16:10
dovolené  

Dobrý den,

dovolené jsou opravené a fotky budou co nejdříve.

Děkujeme za trpělivost,

Zuzka

admin2 17.09.2018 09:57:03
Re: vystavení srazu  

Dobrý den,

děkujeme za zprávu. I mě vyhodila stránka při testu chybu 500 - přidávám do seznamu požadavků na opravu.

Omlouváme se za komplikaci v pořádání srazu, bude potřeba využít asi jinou stránku/přihlašování jinde :(.

Aspoň přeji hezký pondělek,

Zuzka

Malta 15.09.2018 10:16:14
vystavení srazu  

dlouho jsem sem nic nedal (nevím jestli to má ještě smysl), ale budiž ... chtěl jsem vystavit opětovný sraz a namísto toho mi to hodilo chybu serveru, chyba 500. Tak kdyby to ten "balík větších změn" náhodou neřešil, tak abyste o tomto problému také věděli

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.09.2018 23:40:32 185.75.139.***
Re: zadávání dovolené  

No necháme se překvapit, doufám, že ten balík nebude ještě horší - nic ve zlém

• Anonym (1)
admin2 06.09.2018 12:57:21
Re: zadávání dovolené  

Bohužel, je. Chceme vše nachystat až v balíku větších změn :(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu