A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

pro admina

21.08.2008 10:02:12 | koblih
koblih
Admine, prosím, ošéfuj fotogalerii, nejde mi načíst poslední příspěvek rimorsko od ivanka s 20 fotkama. Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 13.06.2018 08:43
Re: admin  

Dobrý den,

bohužel potvrzuji, obrázky ani dovolené zatím opravené nejsou. Dáme vědět.
"Poskakování" způsobené některými reklamami také evidujeme.

Pěknou středu,

Zuzka

Mirka2 12.06.2018 20:17

Ano, jsem přihlášená, ale musela jsem změnit heslo staré za nové - stejné jako staré. Co mi ale stále nefunguje je nahrání obrázků. Může se s tím konečně někdo vážně zabývat?
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
12.06.2018 15:17 46.33.96.***
Re: přidání nové dovolené  

R29,před měsícem? :-D Já tady píšu už 2 roky,že orbionu neuvěřitelně poskakují stránky,stále odklikávám něco jiného,oči od toho bolí jako čert,lítám kurzorem nahoru a dolů jako d.e.b.i.l. a nic se neděje.Taky je úúúžasné,když si tady kliknu recenzi na hotel,je u něho napsáno třeba 4 recenze a když hotel rozkliknu,tak ejhle,recenze 0 (slovy nula).Ale už to neřeším,nemá to tady cenu.Jen nostalgicky vzpomínám na starý hezký orbion :-S.

• Mirka2
R29 11.06.2018 15:31
přidání nové dovolené  

Dobrý den, už někdy před měsícem jsem hlásil, že nejde přidávat nová dovolená v rámci svého profilu. Nejde to stále....stalé stejný problém.... nechce to akceptovat destinaci. To to trvá tak dlouho opravit ?

admin2 02.06.2018 06:31

Dobrý den,

dáme vědět, až to bude v pořádku. Chcete upozornit přímo na e-mail?

Prima sobotu,
Zuzka

Roman M 01.06.2018 10:27

Už se mi týden daří přihlašovat,to je na VELKOU POCHVALU, jak se vám to podařilo po měsíci zařídit. A co fotoalba? Tam se kolečko pořád jenom točí a točí
Jak to vypadá s opravou?. Když přihlašování se dělalo takovou dobu,tady bych to odhadl tak na půl roku nebo už vůbec? Já jenom abych tam zbytečně nevyplňoval ty údaje, co chci nahrát a pak se nekoukal na kolečko.

admin2 27.05.2018 13:56

Ale jste přihlášená :) Už to řešíme, všem se moc omlouváme.

Mirka2 25.05.2018 12:24

No nepomohlo nic, jen zažádat jako trubec o zapomenuté heslo a dát si stejné. >:)

admin2 25.05.2018 08:18
admin  

Dobrý den,

heslo není třeba měnit, pravděpodobně jde o chybu související s cookies. Zavřete okno/záložku s Orbionem a vraťte se znovu, už by to mělo jít bez změny hesla. Omlouváme se za nepříjemnost a přejeme hezký den,

Zuzka

Neregistrovaný uživatel
24.05.2018 10:55 185.75.139.***
Opětovné změnění hesla??? Proboha proč???  

Dobrý den,
není to tak dlouho, co bylo vyžadováno změnit si heslo, hádala bych přibližně 3 týdny a dnes to chce to samé??? Včera jsem se přihlásila normálně a dnes jsem v trestu a musím znovu měnit heslo? Proboha proč takový nesmysl a otravování lidí. To chcete ty stránky zničit úplně jako se vylepšováním zničili spolužáci, že tam lidé přestali chodit?
Děkuji za odpověď

Mirka2

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu