A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

SmartWings zavazadla

22.07.2009 09:57:27 | Berbatow
Zdravím všechny cestovatele,nevíte někdo limity váhy zavazadel u společnosti SmartWings a kolik činí poplatky za nadváhu.Z jejich webu se nic nedozvím viz:

8.1 BEZPLATNÁ PŘEPRAVA ZAVAZADEL
Cestující má právo na bezplatnou přepravu určitého množství zavazadel. Informace o povolené hmotnosti bezplatně přepravovaných zavazadel poskytneme na vyžádání.

8.2 NADMĚRNÁ ZAVAZADLA
Cestující je povinen zaplatit poplatek za přepravu zavazadel, jejichž hmotnost překročí povolenou váhu bezplatně přepravovaných zavazadel. Informace o sazbách těchto poplatků poskytneme na vyžádání
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.11.2018 13:26 90.179.168.***

Letenky jsou již v systému.

Berbatow 29.10.2018 17:24
Re: Letecky do BG  

Katowice, Wizzair. Měl jsem zaplacený wizzclub od loňska, tak jsem koupil, abych nemusel platit znovu členství.

Hombre 29.10.2018 13:32
Re: Letecky do BG  

Hmmmm...
Slušný.
Opět Katowice?
Která společnost?

Berbatow 29.10.2018 12:42
Letecky do BG  

Minulý týden koupeny dvě letenky na červenec s jedním kufrem 32kg za 7100,-
To já autem nezajedu ani náhodou. Stačí mi podzimní trip do hor.

• Anonym (1)
Hombre 29.10.2018 08:08
Re: skořepinové kufry  

Já bych jel.
Ale to by napřed museli brutálně zdražit letenky, brutálně zlevnit benzin a ve všech daných státech zrušit dopravní policii a pozavírat ostatní účastníky silničního provozu do gulagu. Alespoň po dobu prázdnin.
Pak by to možná šlo.
:-D :-D :-D

• Mirka2 (2)
Mirka2 28.10.2018 23:54

Ahoj Hombre, netrp a PŘIJEĎ ;-), jestliže přestojíš přespání v cizí posteli v Primorsku, tak přestojíš i přespání v penzionech po cestě. Navíc, když vybereš dobrý, což asi není problém, protože ve špatném jsme fakt nespali, právě naopak, tak není co řešit a po cestě člověk něco uvidí. Jak píše JIMR, čeká na nás zase v Primorsku překvapení, no otázka, zda příjemné ...

Mirka2 28.10.2018 23:47

Dabara: souhlasím, také již jezdíme raději autem. To má své kouzlo i výhody. Jo, letadlo je rychlé, pokud tedy nemá ta svá dlouhá zpoždění, ale s sebou si nic moc nevezmeš, kolena si tlačíš o sedadlo před sebou, pokud tedy nejsi menšího vzrůstu ...

Hombre 28.10.2018 08:05

To je fakt, že letadla začínají připomínat dobytčák (dobytkáč není nic). :-)
Cesta se holt musí přetrpět.
Ale bral bych to jako v tom vtipu, v němž tlouštík říká, že se raději bude stydět pár dní na pláži, než celý rok dřít ve fitcentru... :-D

• Mirka2
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu