A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Bulharsko 2017 - Sol Nessebar (Nesebar) Palace

| maartanekk
maartanekk
Ahoj všem, vím, že je ještě pro někoho brzy, ale rádi bysme vyřešili dovolenou na tento rok. Kdo má prosím zkušenosti s oblastí Nesebar a nejlépe s hotelem viz výše? Prý je tam špatná pláž. Zajímá mě také, zda se dá "rozumnou" cestou dojít do staré části a nebát se, že mě někdo někde přepadne. Máme syna 11let, takže pro něj jsou důležité "tobogány", což hotel splňuje. Prosím, doporučili byste tento hotel? Moc děkuji!
M.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.06.2017 13:51 194.228.32.***
Re: Bulharsko 2017 - Sol Nessebar (Nesebar) Palace 

Nemohu poradit s tímto hotelem, nebyla jsem tam,ale byla jsem již 2 x v jiném hotelu v Nessebaru a co se týče bezpečnosti nemohu říci jediné špatné slovo. Bylo to vždy v pohodě a byla jsem s vnoučaty a vše OK.A Starý Nessebar je krásný.Přeji pěknou dovolenou. ;

maartanekk 02.01.2017 12:03
Bulharsko 2017 - Sol Nessebar (Nesebar) Palace 

Ahoj všem, vím, že je ještě pro někoho brzy, ale rádi bysme vyřešili dovolenou na tento rok. Kdo má prosím zkušenosti s oblastí Nesebar a nejlépe s hotelem viz výše? Prý je tam špatná pláž. Zajímá mě také, zda se dá "rozumnou" cestou dojít do staré části a nebát se, že mě někdo někde přepadne. Máme syna 11let, takže pro něj jsou důležité "tobogány", což hotel splňuje. Prosím, doporučili byste tento hotel? Moc děkuji!
M.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu