A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Černomorec

| Jana Mandáková
Již několikrát jsem upozorňovala cestovatele, ať si dají pozor na Černomorec, který nám dokonale zkazil dovolenou. Bydleli jsme v hotelu Roza, ten vcelku ušel. Nejhorší zážitek zde máme z místní pláže,nechtělo se nám ani věřit, že to může být pravda. Tím se nám dostatečně zkazila celá dovolená. Opravdu jsem nejela na dovolenou proto, abych chodila pěšky několik km na v uvozovkach lepší pláž, která byla za Černomorcem, nebo proto, abych dojížděla úplně jinam. A město na nás také nezapůsobilo nějak zvlášť idylicky. Ceny se v Bulharsku dotáhly na úroveň cen u nás, takže je to levnější dovolená, než třeba Chorvatsko, ale není zde levně, ve srovnání cen u nás. Jana Mandáková
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.02.2020 14:26 85.135.238.***
Re: Černomorec 

Pláž s čiernym pieskom je v Pomorie - smer sever, od centra cca 1/2 hodinová prechádzka po pláži. :)

Neregistrovaný uživatel
12.02.2020 10:41 88.101.64.***
Černomorec 

V Černomorci je prý pláž s černým pískem. Poradí mi někdo jak se tam dostat. Výchozí bod buď autobusové nádraží, centrum apod. Děkuji

Lendulka 07.02.2016 18:55
Re: Možná Pomoc 

Pro Cordobka - ještě jednou moc moc děkuji za ochotu a nabízenou pomoc. :-)

cordobka 07.02.2016 09:57
Možná Pomoc 

Už jsme zde na Orbionu vymýšleli různé strategie organizace dovolené třeba pro paní na vozíku v Kitenu a nakonec vše dopadlo k jejich spokojenosti, tak i pro tebe vymyslíme něco co se ti bude libít. Budeme v Bulharsku od 28.6. cca do 20.8. tak pokud jedete nějak v tomto termínu, tak vám pomůžeme i s dopravou z letiště a na letiště objedu s vámi případně možné destinace, s využitím našich zkušeností. Kdyby jste zůstali v Ahtopolu je problém vyřešen, hodil bych vás na pláž autem a nebo bychom vyřidili ubytko v hotelu s bazénem. V Ahtopolu je ale jediný hotel s bazénem Escada. Je to přímo u moře, ale na pláž je asi dvěstě padesát metrů chůze. Přímo k pláži, ale lze dojet autem. Je tam na pláži i restaurace.

http://mapy.cz/zakladni?x=27.9401562&y=42.1015653&z=17&source=osmp&id=6504649&q=burgas

cordobka 07.02.2016 09:28
Re: Obecně i konkrétně 

Myslím si že s dopravou ať je něco jakokoliv daleko, si nemusíš dělat hlavu, když někomu zaplatíš tak tě vezme k pláži i z pláže za pár drobných. Některé hotely mají i pendlovací autobus (autobus ber ne jako jezdí u nás, ale ty maličké pro deset dvanáct lidi) od hotelů k pláži a zpět.

V Bulharsku není nic nemožné a Bulhar je rád za každou práci a dokonce v tvém případě pravidelně se opakující, kdyby vás vozil tam i zpět, třeba i několikrát za den.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2016 08:18 62.240.162.***
Re: Obecně i konkrétně 

Moc děkuji Codeobka i Anonym. Jednalo se mi hlavně o moře, píší sto metrů na centrální pláž a i tak to na mapce vypadá. Tak to jestli je to štreka, tak zase nic. :-\

Neregistrovaný uživatel
07.02.2016 07:03 178.115.128.***
Hotel Adena. 

Ahoj.Taky jsme si jednou před cestou na dovolenou vytipovaly hotel Adena.Na fotkach vypadal pěkně.Přijeli jsme na místo a hotel stál v poli a k moři se šlo asi 700 metru cestičkou vyšlapanou v poli.Bazén měl asi 3 krát 5 metru.Ani jsme do hotelu nešli ,i když ve vnitř asi bylo vše ok a jeli jinam.Toto je ale zkušenost 5 let stará.Možná je už vše jinak.Nelíbilo se nám to místo.Jeli jsme do hotelu Santorini ve Svetem Vlasu,platíme tam 35 euro za 2 dospělé a 2 děti,ale to je cena po vlastní ose.Mluvili jsme jednou s lidmi co tam jeli cestovkou od nás a vyšlo je to za stejný počet dní a lidí jako my 42tis ,ale letecky.

cordobka 07.02.2016 00:46
Re: Obecně i konkrétně 

Pro Lendulku

O hotelu ti neřeknu nic jen že tuším po pravé straně když přijedeš do Černomorce kousek od kina. Chodili jsme tím směrem k bankomatu a někde sem tam ten název viděl. Ale tohle ber s rezervou, protože opravdu hotely přiliš nevyhledávám.)

Ohledně Černomorce mohu jen pochválit volbu, protože je to naše druhá top destinace po Ahtopolu. Černomorec je neprávem opomíjené místo a je opravdu oázou klidu. Je zcela podmíněn pro potřeby dětí, díky uzkým uličkám tam není takový provoz, má jen menší pláž a na ní jsme nikdy neviděli vlny. Bulhaři říkají když chceš zabavit děti jeď do Ahtopolu nebo Černomorce. V městečku je několik dětských táborů, protože se jedná o velmi levnou destinaci. Děti mají na pláži vyhrazenou kousek pláže tedy ty táborové děti. Velmi hezké jsou procházky po pobřeží protože v blízkosti není vůbec nic (myslím jako žádné město továrna atd). Ani vojenská posádka s lokátorem nijak neobtěžuje, jen se nesmí vstupovat do jejího vojenského teritoria.

V Černomorci není moc hotelů a díky uzkým uličkám kam nezajedou autobusy, musí lidé jako turisté do hotelů pěšky. U pláže je silnice a tam je nafukovací hrad pro děti a děti i rádí jezdí na konících, které jsou o ulici výše. v Ulici směřující ke kempu byl hotel kde se dalo chodit do jeho bazénu, i když tam člověk nebyl ubytován za maličký poplatek. Bydleli jsme v penzinu naproti, tak jsme toho večer využívali.

Dle mého názoru než Primorsko, tak je stokrát lepší volba Černomorec v situaci kterou si nám popsala s děckem.

Tady v našem cestopisu najdeš i pár fotek a dalších informací, i když zrovna tento cestopis je nic moc. .

http://naturista.cz/drupal/cernomorec_bulharsko

Když budeš cokoliv chtit vědět, napiš rád poradím.

Lendulka 06.02.2016 16:50
Obecně i konkrétně 

Dobrý den, náhodou jsem objevila hotel Adena v Černomorci. Mohl by mi prosím někdo tento hotel přiblížit a popsat život v Černomorci? Osobně známe pouze Primorsko.

popopo
08.08.2010 09:02 83.208.145.***
Aktuální téma 

Aktuální téma o Černomorci, a téma kde se i něco důležitého probírá, se jmenuje Černomorec 2010. Důležitější než koupě pitomého slunečníku je určitě aktuální stav pláže(-í)v okolí Č. a případné nové informace. Ať již z místa samého či z místního tisku. Např. nějaké aktuální fotografie z místa ;-), či odkazy na BG noviny. Nechápu, proč někteří z diskutujících prchli sem. Nicméně i zde někteří opatrně kladou otázky o úrovni radiace... Ale jak psáno výše, to hlavní a akuální je v - Černomorec 2010.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu