A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem

| Věra
Ahoj všichni můžete mi někdo poradit,chtěla bych jet s rodinkou do Bulharska autem.Můžete mi napsat nejkratší trasu a na kolik asi vyjde benzín a poplatky,chceme jet do Primorska.Díky Věra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
romishowski 22.03.2020 13:31
letos asi nic... 

S ženou už jsme zrušili letošní rezervaci do BG.Ač jsem optimista,tak si myslím,že hranice se otevřou až v září.Když to bude dobré. Takže letos dovolená místo na Arapye, na zahradě u bazénu >:)

Martin1 22.03.2020 12:51
cesta 

Se nám to nepříjemně komplikuje v dnešní době. Snad to dobře a rychle pomine.

Neregistrovaný uživatel
06.03.2020 17:57 92.245.5.***
Re: Cesta Oradea - Deva - Sebeš 

Tomu plánu ani sami Rumuni veľmi neveria. Papier znesie všetko. Však aj my sa už 10 rokov vozíme z BA do KE komplet po diaľnici. :D Ak to otvoria podľa plánu, tak im zatlieskam a pripijem si na ich zdravie pri mori. :D

• Mirka2
janavi 05.03.2020 21:34
Re: Cesta Oradea - Deva - Sebeš 

Tuto cestu nepoznam, ale 7 rokov dozadu isiel tade kamarat a ze dost hrozna, aj vacsie jamy. Myslim, ze asi 2 roky dozadu sa tu pisalo, ze je uz opravena. Neviem kedy ides, ale podla http://www.130km.ro/calendar.html by v juli mali dokoncit obidva zvysne useky Turda - Sebes, tak pozeraj aktualne info. Osobne by som par dni pred odchodom online sledovala napr. aktualny stav premavky priblizne v tej dobe, ked ratas, ze budes v kritickom useku, niekde na sygic, waze, google mapach a zariadila sa podla toho. Alebo zides o vyjazd skor - byvala hlavna cesta nebude taka preplnena, kedze cast aut pojde po dialnici, takze bude dost rychla a zrejme prides zo smeru, kde sa vyhnes zapche.

Neregistrovaný uživatel
04.03.2020 13:30 185.59.184.***
Cesta Oradea - Deva - Sebeš 

Plánujem ísť do BG cez RO, pričom z Oradei by som sa vybral na Devu.
Poprosím vás o zdieľanie informácií o aktuálnom stave cesty Oradea-Deva - touto "skratkou" sa chcem vyhnúť zápche pri schádzaní z diaľnice A10 pred mestom Aiud smerom z Cluj Napoca.

Neregistrovaný uživatel
02.03.2020 10:04 89.102.82.***
Re: Cesta autem 

Souhlasím asi s Jirkou II V současné době se velmi vzácně vyskytuji případy otravovaní na benzinkách na dálnici v SRB. Zažil jsem Novi Sad, Jagodina .
Dřive ale ne tak dávno jsem to zažil i v RO např v Badlac Nukurešt a Brašov. vždy se jednalo o umývače skel nebo něco na ten způsob. jinak jezdím bez problému po celem Balkanu ( mimo Kosova, černé hory a BH)

Jirka II 01.03.2020 13:43

Zkoušel jsem jak Srbsko, tak Rumunsko a můj dojem je, že Rumunsko je bezpečnější.
Když jsem chtěl přespat v Srbsku, tak tam neustále někdo otravoval. V Rumunsku to bylo vždy v pohodě a bez problémů.
Za mne RUMUNSKO, ale každému vyhovuje něco jiného a co člověk, to jiný názor.

• Mirka2
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
01.03.2020 12:37 92.245.215.***

Aký je Váš názor na bezpečnosť cesty do Primorska? Cez SRB či RO?

• Mirka2
Jirka II 30.01.2020 15:49

Horgoš je uzavřen. Snažili se tam nelegálně přejít muslimové. Byla použita, i když jen pro výstrahu, střelná zbraň.

Neregistrovaný uživatel
07.01.2020 21:11 37.48.24.***

Ahoj. Loni jsem byl s dětmi 4 a 12 let. Dá se to zajet z Olomouce cca 19 h. (Přes Srbsko- jel známý) Já jelikož dobrodruh jel Rumunskem (levnější, a hezká krajina). Akorát přes Dunaj hranice RO-BG jsme jeli přívozem (30 eur) ale nemusíš, most stojí cca 3e. Chtěl jsem pro děti zážitek. Tam jsem přes Booking objednal noc (50 e se snídaní, večeře nás vyšla s nápoji, pivo atd asi na 23e) Ráno cca 400 km od moře to už i ty děti vydrží. Cesta Ol-Burgas z5 cca 10tis. Ale to je hrubý odhad, z5 jsem jel přes Košice ( zastavit se u rodiny). Snad ti to alespoň trochu pomohlo. Michal

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu