A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem

| Věra
Ahoj všichni můžete mi někdo poradit,chtěla bych jet s rodinkou do Bulharska autem.Můžete mi napsat nejkratší trasu a na kolik asi vyjde benzín a poplatky,chceme jet do Primorska.Díky Věra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.07.2019 13:00 92.245.5.***
Re: Cesta autem 

to si ma teda nepotešial, Ja planujem prejsť okolo 2:00 tak snad to bude lepšie

Neregistrovaný uživatel
18.07.2019 11:52 80.188.228.***
novinky 

dallnice přes tunel bancevo zatím neprujezdná ?? a co dalnice u devy taky neotevřená ??

janavi 18.07.2019 11:16

sme cez RO z piatka na sobotu 12.7.. Cesta vyborna. Momentalne stat mozete na semafore v Dedulesti pred tou prudkou zakrutou na konci dediny. Da sa prejst len cez jeden pruh, zvysok cesty na kuse je vybraty do hlbky 2-3 metrov, robia tam zelezobetonovy zaklad. Isli sme po polnoci miestneho casu, boli sme tretie auto, ale z hora to vyzeralo tak na tri intervaly. Druhe statie je momentalne na bulharskej hranici na vstupe. Prisli sme 4:30 miestneho casu a cakali sme hodinu. Ale 15 minut po nas sa vytvoril rad az na most, a to teraz klasicke budky nefunguju, a rad sa toci popod most... Aj teraz som pozerala na waze a rad stoji na moste. Neviem preco, ked kontroluju iba pasy.

Čečulák 18.07.2019 11:15

Google je jeho hloupejsi bratr. :-)
Pri datech co si uvedl vychazi prumer 115 km za hodinu.
Me vyslo tesne pod sto a vim co takovy prumer obnasi.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
18.07.2019 10:46 90.176.227.***

Ty nejsi anonym ? Martinů je v ČR 188380. Hlavně že víme, že Ty jsi ten 1. a nejlepší,

VITO PO 18.07.2019 10:09

Martine ale ruku na srdce, nehovor mi že jazdíš len mierne nad limit. To proste musíš všade pražiť koľko sa dá, aj napriek skúsenostiam a dobrému plánovaniu. Ja ti to nevyčítam, len konštatujem.

• Anonym (1)
Martin1 18.07.2019 10:01

Právě,že netrčím. Dovolenou si nepředstavuji,jak sedím v autě,příp.postávám vedle a čekám,až se kolona pohne.
To je to kouzlo a ostatní závidí,že to jde a jim to nejde.
A zároveň se umím přihlásit a ne psát jako anonym a schovávat se. To dělají jen zbabělci,pos... a závistivci.

Mirka2 17.07.2019 22:28

No uvidíme, jak to pojede v neděli, ale určitě chceme v pohodě a bez problémů dorazit na místo určení. Jedeme přes Rumunsko - Ruse - Primorsko a určitě nikdy v Rumunsku nebrečíme, protože jsou tam úžasné silnice a navíc v Ruse jsme nikdy nestáli víc jak 20 minut - většinou méně, což se se Srbskem nedá srovnat. Určitě dáme informace, jak to jede. Šťastnou cestu všem.

Neregistrovaný uživatel
17.07.2019 20:33 77.236.206.***

Brečíme? Nic takového jsem tady nezaznamenal. Je to jen konstatování. Tady jsem jel v koloně, tady čekal... Někdo těchto informací využije, někdo ne.Každý si stejně zvolí svoji cestu jakou chce a když mu nevyhovuje, tak příště jede jinudy. A neříkejte mě, že jste nikde v koloně netrčel. To byste měl sakra velké štěstí.

Martin1 17.07.2019 17:44

Když jezdíte stále stejnou trasu,víte,co vás kdy,v kterou dobu čeká. Přímá cesta,kór po dálnici nemusí být nejrychlejší. Když se chci kochat,kochám se. Všichni tady brečíte,že támhle jste čekali,tady kolona,tady děravé ( jinak doma asi lítáte po našich silnicích). Pokuty nedostávám,ty dostávají nepozorní. Poradit si nedáte nebo rady zde si neumíte dát dohromady.
Dovolenou si užívám již cestou a nejvíc si ji užiji(cestu),když jde vše hladce. Nejezdím přece autem,abych někde trčel v koloně.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu