A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem

| Věra
Ahoj všichni můžete mi někdo poradit,chtěla bych jet s rodinkou do Bulharska autem.Můžete mi napsat nejkratší trasu a na kolik asi vyjde benzín a poplatky,chceme jet do Primorska.Díky Věra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ladman 01.07.2020 20:24
Re: Cesta Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko 

Mimochodem, jak to vypadá u Dragomanu? Jezdí se furt po těch kostkách jako loni? Snad už ne....

Ladman 01.07.2020 20:00

Horgoš je tragédie. Léta jsem jezdil přes Tompu, už to taky není co dříve, rok od roku víc aut. Bački Vinogrady jsem jel jednou a čekal asi 1 a půl hodiny. Předloni Bajmok asi 20 minut a pár aut. Loni jsem už jel tam i zpět po M6. Všechny přechody hlásily dlouhé čekání, pouze Raština byla volná. Jel jsem tedy tam, poprvé. Podotýkám, že jezdíme vždy v půlce července v sobotu. Na SRB/HU hranicích bývám okolo 15.00 h. Na Raštině bylo JEDNO auto. Takže už jen tudy, 11. 7. vyrážíme do Pomorie. Ovšem zpět jezdím přes Bački Breg, protože na hranicích bývám 21.00 - 23.00 h a Raština je jen do 19.00 h.

Neregistrovaný uživatel
01.07.2020 18:45 87.120.49.***

Jel jsem 30.6 přes Srby cesta v pohodě sem tam nějaké opravy na dálnicích ale provoz plynulí až ? na problémový Madary ,Horgoš hodina , ale ?do Madarska za tú dobu odbavili max 10 aut . Srby v pohodě a Bulhary vyplnit dotazník ,jméno,, číslo OP , tel .číslo a email roznáší to do auta a po kontrole se ten papír odevzdá.

• Ladman
Martin1 30.06.2020 20:18

No,nechci kazit iluze ale v dnešní době se někde poflakovat v zemi ( RO ),kterou nedávno otevřeli po Coroně a platily tam tranzitní cesty. Jel bych co nejrychleji do BG a užíval si moře,tento rok to bylo jen tak tak.

• Anonym (1)
depeha 30.06.2020 18:08

Vzdy vsetko riesim platobnymi kartami. Na mieste v Bulharsku vyberam leva z bankomatu. Eura som naposledy menil v Bulharsku asi pred siestimi rokmi.

• Ladman
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.06.2020 12:09 78.157.161.***
Cesta Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko 

Dobrý den, plánujeme cestu směr Bulharsko. Naposledy jsme tuto cestu absolvovali v roce 1988. Chtěli bychom zůstat pár dní u Balatonu, pokračovat přes Rumunské pobřeží a končit v Obzoru. Dotaz zní stačí vycestovat s Eury, nebo si musím vyměnit forinty a lei u nás? A nějaký tip na kemp v Rumunsku u moře, tady jsme nikdy nebyli. V Bulharsku vím, že stačí vyměnit až na místě v bance a Obzor známe velice dobře.

Ladman 29.06.2020 17:40
Re: Cesta do Bulharska 

Od 1. 7. lze jet přes Srbsko bez testu na Covid, přip. karantény po návratu do ČR. 11. 7. vyrážíme do Pomorie.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.06.2020 09:07 46.135.85.***
Re: cesta do BG 

Vcera večerni navsteva Primorska, a nikde nikdo. Jinak jak je to v normální době vyloženě Česko- Slovenská vesnice, tak rodnou řeč není slyšet. Jeden prodavač mám i říkal, že jsme první Češi co letos vidí.

• Anonym (2)
Martin1 26.06.2020 17:57

Všechny přechody budou volný,nemá se kdo vracet domů kvůli Covidu.

Neregistrovaný uživatel
26.06.2020 16:11 46.13.145.***

podívej se na veb a uvidíš to ,že jezdí málo aut jak Horgoš , tak Kalotinka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu