A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Jak se cestuje autobusem do Bulharska_

| Iveta Matějková
Dobrý den, už jste někdo jeli do Bulharska autobusem s nějakou cestovkou? Chtěla bych vědět,jak dlouho trvá cesta,jak jsou zastávky a vůbec všechno o tomto způsobu dopravy. 3x jsme byli letadlem a pro mě to byl vždy takový stres, že raději hledám jiný způsob dopravy. Dík za zprávu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.06.2020 11:42 109.80.229.***
Re: Jak se cestuje autobusem do Bulharska_ 

Jezdím do Bulharska autobusem každý rok. Cesta a pohodlí je závislé na přepravci, jezdím většinou s bulharskou přepravní společností. Z Prahy jezdí 2-3 autobusy denně ( tedy před Korona). Cesta trvá maximálně 24 hodin ale většinou méně, ráno v 9 v Praze na Florenci nasednu a druhý den zhruba v 7 jsem v Sofii, ale je možné dojet až k moři. Pohodlí je jako v autobuse, sedíte, ale uteče to , protože noc prospíte a jste tam. Po cestě pouštějí filmy a nabízejí pití. Zastavují co 2-3 hodiny. Problémy nebývají. Někdy si řidiči udělají delší pauzu na večeři, aby přijeli na čas, místo aby tam byli dřív, zastaví před hranicemi na hodinu a sedí v restauraci, což je otrava. Trochu nekázně, ale jsou to jižani -klídek :-) .

VITO PO 26.12.2017 20:55
Re: Cesta autobusem do Bulharska 

Akože toto je argument jak cyp, vodič a mikrospánok. Akože v lietadle sa nemôže nič stať? Lietadlá bohužiaľ padajú občas aj kvôli banálnejším veciam ako je mikrospánok.

• Anonym (1)
Hombre 26.12.2017 09:44
Re: Cesta autobusem do Bulharska 

A to já bych zas jel.
Kde jinde, než autobusem, můžeš zažít teleportaci?
https://www.goeuro.cz/autobusy/praha/burgas
Na trase Praha-Burgas uděláš skok v prostoru (a asi i v čase) minimálně 370km.
A za necelé 4 litry... (Když Berbatow letí za tři.)
No kdo z vás to má?
:-D

Neregistrovaný uživatel
25.12.2017 21:58 212.79.110.***
Cesta autobusem do Bulharska 

Autobusem bych do Bulharska nikdy nejel, byl jsem už 2x autobusem v Chorvatsku a na potvoru řidič dostal mikrospánek a nabourali jsme už bych znovu do dálkového autobusu nesed takže jedeme už druhý rok letadlem do Bluharska v dnešní době už nemůžete věřit nikomu!!!! :-( :-(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 13:09 185.33.137.***
Re: autobusem do Bulharska 

Ano, Srbové berou i OP.

Neregistrovaný uživatel
06.08.2017 16:32 89.177.178.***

Dobry den, a stacila Vam obcanka? Dle toho co.jsem.cetla.na strankach ministerstva se i do Srbska dostaneme na OP.

Jan
04.04.2015 19:03 46.135.48.***
Autobusem do Bulharska 

Již několik let jezdime s firmou Hlávka bus autobusem do Bulharska Pomorii.
Vzhledem k tomu, ze je z České Kamenice, což je na severu Čech, trvá cesta přibližně 25 hodin, ale dá se to vydržet. Je vidět, ze řídíci mají trasu majetku.
Velká výhoda je, ze po prijezdu do Pomorii jste během par minut ubytování.
V Bulharsku je supr a škoda, ze tam ten čas tak rychle utíká.
Rada všem, nebojte se autobusu, alespoň po cestě něco vidíte a hlavně, usetrite peníze za letenku.
Zdravím všechny cestovatele Jan R.

• Anonym (1)
  • Anonym (13)
Neregistrovaný uživatel
20.03.2015 08:10 90.179.168.***
Re: Jak se cestuje autobusem do Bulharska_ 
  • Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jirka II 15.09.2014 17:40

Letos nás vyšla cesta auten trochu dráž a to na 9 500 Kč + poplatky. Jelo totiž pět lidí v autě a tak bylo cca o 120 kg přetížené (ujeto celkem: 3 271 km. Cesta zpět přes Transfagaraš). Tudíž to vychází 2 200 Kč na osobu (i s poplatky)/obě cesty. Podle mne to zas tak drahé nejni (autobus vyjde asi dráž).

• Anonym (2)
vinhifi
15.09.2014 16:58 89.102.83.***

možná nebylo, ale jako argument to použito bylo

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu