A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Primorsko

| miso
Chystam sa do Primorska,ako to tam funguje?kde sa tam da ist,atd...kto mi poradi,lebo idem do Bulharska prvykrat.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mirka2 17.07.2019 21:05
Re: Bulharská káva 

Do Jasmínu chodíme také hodně let a je pravda, že nám tam zachutnaly špagety (rýžové) Mi-Fen a maso po sečuánsku a čínské pikantní zelí. Co se týká Amiga, byli jsme tam také, ale nenadchne a neurazí, trošku smutné talíře a hlavně maso bylo hodně vysušené u obou rozdílných jídel. Také ještě chvíli a jsme v Primorsku :-D

• Tonicek z PO
Tonicek z PO 17.07.2019 13:24

no tento rok sa tam chysdtáme na 100% takže poreferujem. Určite nejake rezance nech ma dcerka radosť. Mame to na skok. Potom už klasika Amigo,

Hombre 17.07.2019 13:06

Osobně chodím do Jasmínu už od založení a nikdy jsem problémy neměl, přesto, že starec a žlučníkář k tomu.
Když nepočítám přejezení se. :-D
Je ale fakt, že vybíráme vždy jídla, která se rychle točí, žádné špécie, u kterých je předpoklad, že jdou málo.
Šli sice s kvalitou malinko dolů, s cenami naopak, ale pořád se ještě dá.
Jen jednou jsem měl problém v Kamelotu (dnes to mají asi jiní provozovatelé), kdy nám donesli křupavou kachnu, která smrděla jako kanál pod jatkama. Od té doby jsem tam nebyl.
Ještě je jedno čínské bistro naproti Amélie, ale neznám nikoho, kdo by ho navštívil. Pokud nalezneš odvahu, poreferuj.

Tonicek z PO 17.07.2019 08:39

My si robíme turka občas, ale už vyhráva kava z automatu, Aj kakao pre deti :-)
už len pár dní a hurá Primorsko. PS: Ako je to s čínskymi reštikami - tie vobec nenavštevujem ani u nas, ale dcera je zaťažena na azijké jedlá najlepšie s paličkami, tak asi tento rok navštívime aj JAsmin. Nie su zaludocne problemy. Sorry za otázku, ale mam trošku dešpekt k tymto typom reštík.

Mirka2 16.07.2019 19:14

Hombre, kafe se z automatů asi hodně dobře pije, když si pro něj chodí číšníci, servírky a Ti mají toto v restauraci většinou zdarma. Prý je moc dobré.

Hombre 16.07.2019 13:43

Stimmt.
V tom připadku ich bin auch български.

Evian je fajny.
Já si s ním zalívám muškáty.
Prý po něm víc kvetou.
;-)

Berbatow 16.07.2019 13:23

To je jasné, že jsou to blázni. Oni dokonce používají Evian, prý je to dramaticky lepší káva. Já dávám přednost 100% arabice, protože robusta je na mě moc kyselá. Automatovou kávu piju v BG i já, nemám nervy si vařit kafe na pokoji a kvůli tomu vozit z domu všechny ingredience a hardware.

Hombre 16.07.2019 11:43

:-D
Tak těch lidí, je mi docela líto.
Myslím, že už je to hrubo za hranicí manické poruchy.

Já jsem obyčejný konzument, kterému stabilně na pozadí běží program cena/výkon. :-)
A nemůžu si pomoci, asi jsem vidlák, ale to bulharské automatové mi prostě šmakuje.

• Mirka2
Neregistrovaný uživatel
16.07.2019 08:40 188.175.37.***

To je jako u nás a skoro všude jinde. Přesto jsou v jednotlivých zemích vyráběny různé značky kávy, lepší i horší!? Nebo ne?

Berbatow 15.07.2019 22:41

A ještě jeden blázen.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu