A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

pro admina

| koblih
koblih
Admine, prosím, ošéfuj fotogalerii, nejde mi načíst poslední příspěvek rimorsko od ivanka s 20 fotkama. Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 16.09.2019 11:38
Re: Dotaz na vložení alba 

Dobrý den,

děkujeme za zprávu, otestujeme.

Zuzka

Mirka2 07.09.2019 23:43

Ano, příspěvek 02-09.2019 2126 je Mirka 2, ale ten 21:25 je také a to se odhlásilo a je to opět Mirka 2, Proč se to stále odhlašuje, než stihnete poslat příspěvek?
Snad se už něco stane, stejně tak, když pošlu SZ s fotkou, fotka neodejde a je tam jen zpráva a ve druhé zprávě zkusím poslat fotku znovu a pak jde - prostě to nechápu ....Mirka 2

admin2 07.09.2019 09:44

Dobrý den,

příspěvek se načetl jako od přihlášené Mirky2. Nahrávání fotek už jen v řešení u kolegů.

Prima víkend,
Zuzka

Mirka2 02.09.2019 21:26

A do p....c - už jsem zase odhlášená, to fakt není normální

Neregistrovaný uživatel
02.09.2019 21:25 185.75.139.***
Dotaz na vložení alba 

Dobrý večer,
nevím co si mám myslet, ale již před nějakou dobou jsem psala, že nemohu vložit album, nahraji fotky, dám uložit - nic se neuloží a ještě mě to odhlásí - nevím proč, nikdy jsem tyto problémy neměla.
To, že píší SZ a neodešle se, nebo se tam nenahraje fotka tady beru už jako nucené zlo, které nikdo neřeší, to už jsem také psala.

>:)
Děkuji za prověření

Hombre 09.07.2019 07:23
Re: Proč se neustále nezobrazují některé příspěvky? 

Vy si tady všichni pořád jen stěžujete, nadáváte, ale zbytečně, z neznalosti.
Orbion je po novu naprogramován se všemi prvky AI a jako takový prostě už žije svým vlastním životem.
Naučme se to respektovat.
Jako každé malé dítě si teď dělá co chce, je rozmarný, protivný, neposlušný. Takže buďme trpěliví, za takových deset, patnáct let, po pubertě, se to srovná.
Možná...
:-P

• Mirka2
  • Anonym (1)
Mirka2 07.07.2019 09:56
Proč se neustále nezobrazují některé příspěvky? 

Dobrý den, proč se stále nezobrazují všechny příspěvky, že by další chybka nebo cenzůra? Škoda, takto nefunkčním webem za chvilku odradíte i zbývajících pár diskutujících.

Neregistrovaný uživatel
25.06.2019 00:04 46.33.96.***
Re: admin 

Příspěvek ve vlákně ODLETY byl přidán 23.6.v 8.49 a v diskuzi se objevil až někdy odpoledne.

admin2 24.06.2019 09:56

Dobrý den,

můžu poprosit o odkaz na diskuzi?

Díky moc,

Zuzka

Neregistrovaný uživatel
23.06.2019 08:14 46.33.96.***

Ve vlákně odlety se opět nezobrazují nové příspěvky >:)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu