A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Půjčení slunečníku

| Máca
Chtěla jsem se zeptat,kolik stojí na pláži půjčení slunečníku a lehátek.Za odpovědi předem děkuji Máca
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
adel.jankova 13.05.2020 10:26
Re: Půjčení slunečníku 

No jo, když jim lidi takové peníze jsou ochotni dát, tak proč by si je nenaúčtovali :) I když mě osobně přijde hodně mimo realitu, abych dal za kousek stínu minimálně tiícovku týdně. Už nějakou dobu mám za pár stovek menší skládací slunečník, který se mi hravě vejde do kufru. Radši ho vezmeme, do tašky nějaké dobroty a uděláme si procházku na nějakou hezkou poloprázdnou pláž opodál.

AAA
10.06.2015 08:31 88.101.30.***

Tak moje zkušenost je taková: Bulharsko Carevo v loňském roce slunečník + 2 lehátka 14 leva. Korfu opět v loňském roce to samé 6 euro nebo konzumace čehokoliv.Jinak v Řecku cena za set většinou 5 až 8 euro nebo konzumace. Manžel pivo a já frapé 5,5 eura.V Turecku většinou plážový servis v rámci all.incl.. Levnější 3* hotely servis téměř nemají a na pláži za servis zaplatíte 5 až 6 euro.Každý ať si to přepočítá sám kde je servis levnější.Na Bulharsko ale nedám dopustit, mám ho ráda. Jen minulý rok jsme byli zklamáni a tak si dáme od něj chvíli pauzu. :-)a letos měníme za Řecko a Turecko. :-)

ALKA
09.06.2015 21:42 176.74.157.***

Blbost byly jsme v Řecku a slunečník, lehátko bylo podmíněno koupí nápoje ovšem frapé či pivo či něco jiného 100 kč na přepočet kč to by ještě nevadilo tak si dám frapé či něco jiného a mám zaplacený slunečník či lehátko ale při napití svého přineseného nápoje zakoupeného v místním obchodě strašlivý problém ne li vyhození z lehátka či koupí dalšího nápoje nu takto drahou kávu hmmmm tak nevím to lehátko je placeno zlatem :-* tak to se nám v Bulharsku nikdy!!! nestalo ! bylo to na Chalkidiky- Sarti a v rámci all incl. hmmm tak za 20 tis. a více to mám v Bulharsku na měsíc dopředu <:-) takže pro nás Bulharsko jednička ve všem <3

AAA
27.02.2014 09:46 88.101.30.***

jaki, no tak to je tedy bomba.Při letošní ceně eura vyjde leva zhruba na 14.50 krát 18 cca 260 kč jeden den. To je lepší si koupit svůj slunečník i za cenu, že ho tam nechám, abych ho netáhla zpátky. To už nevědí co by za to chtěli cena je vyšší a to o dost nežli třeba v Řecku a Turecku, ale tam většinou v rámci all.incl. hlavně v Turecku je tato služba zdarma včetně osušek. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jaki :-) 26.02.2014 13:14

Např. v Lozenci byla loňský rok cena viz.foto

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
26.02.2014 13:02 90.179.168.***

Půjčovné slunečníků a lehátek je v destinacích různé,bylo by lepší specifikovat, kam máte namířeno, podle toho vám třeba někdo odpoví.

charypar,roman@seznam.cz
26.02.2014 12:07 178.255.168.***

prosím o cenu slunečník a 2 lehatka na den

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
paparuda
12.09.2007 06:43 195.39.88.***
RE: RE: Cena slunečníku 

Mohu potvrdit Slunečné pobřeží - cena stejná už třetím rokem.

• Anonym (1)
  • Anonym (11)
dada211 11.09.2007 22:17
RE: Cena slunečníku 

připojuji k cenové hladině Sluneční pobřeží slunečník 6 leva , a lehátko 6 leva

Eva Sokolová 11.09.2007 22:06
Cena slunečníku 

Téměř všude stojí zapůjčení slunečníku mezi 3-4 leva, lehátko většinou 2-3 leva. Někde /Zlaté písky / půjčují komplet, ale Zlaté písky jsou kapitola sama pro sebe, ceny se tam dělají dle movitějších zahraničních turistů.Eva Sokolová, mrkněte na další ceny na mých stránkách, viz. výše s obrázkem.
Ještě dodatek: krásná ohromná pláž v Burgasu má slunečníky zadarmo :-D ,pouze ve vybrané zoně jsou zpoplatněny 1 leva, ale na každém slunečníku se píše, je li zdarma, nebo za 1 leva. Lehátka za 2 leva.

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu