A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Půjčení slunečníku

| Máca
Chtěla jsem se zeptat,kolik stojí na pláži půjčení slunečníku a lehátek.Za odpovědi předem děkuji Máca
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
gustavo.woltmann 21.10.2020 19:55
Re: Půjčení slunečníku 

Co jsme s přítelkyní letos viděli, ceny moc přívětivé nejsou. Na to, jak je obecně Bulharsko cenově přívětivé, tohle nás také jemně zaskočilo. Přijde mi už rovnou lepší jít do hotelu s pláží a slunečníkama v ceně..
Gustavo Woltmann

Neregistrovaný uživatel
17.10.2020 08:52 83.240.63.***

Lehátka a slunečniky u moře jsou předražený a ne všude jsou (třeba nuda pláž v Primorsku, Sozopolu apod.). Jezdíme i víckrát do roka, tak by se skládací do kufru hodil. Bohužel není v nabídce. tak nezbývá než stále kupovat. Stojí od 6 leva.

Neregistrovaný uživatel
16.10.2020 12:52 77.111.245.***

Ceny za půjčení slunečníků a lehátek na některých destinacích jsou tady:
https://bulharsko.zdenekb.cz/ceny-v-bulharsku-2/#plaze
Pokud si chcete slunečník koupit někde na stánku, tak stojí od 11 leva (ty nejmenší) výše.

Neregistrovaný uživatel
15.10.2020 17:00 83.240.63.***

Ahoj, můžeš dát přímo odkaz na typ? Nikde skládací do kufru nevidím. Nebo napsat název slunečníku? My každý rok kupujeme a pak vyhazujeme. Také chodíme mimo - nudapláž.

Neregistrovaný uživatel
19.07.2020 08:07 89.215.215.***
Sluneční pobřeží 

aktuálně jsem tady, slunečnik na plaži 4lv a lehátko 4 lv. V obchodě koupite slunečník za 12 lv.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.07.2020 10:38 89.239.31.***
Re: Placení za služby 

Spousta lidí to řeší tak, že slunečník za 10-20leva koupi a když končí zapíchne ho cestou z pláže vedle odpadkového koše. Nový uživatel se najde vždy

adel.jankova 15.07.2020 08:57
Placení za služby 

U mě osobně nejrůznější rezorty skončily nejen kvůli té spoustě lidí na pláži, ale právě taky kvůli předraženým službám. Chápu, že to lehátko i slunečník má nějaké pořizovací náklady, ale myslím si, že by je měl hotel nabízet zdarma, když už platím nemalé částky za ubytování. Osobně jsem to vyřešila tak, že jsem koupila skládací slunečník z https://www.my-hobby.cz/2506-zahradni-slunecniky ...ten bezproblému vezmu kamkoliv s sebou a vyrazíme na nějakou boční pláž, kde je ta správná pohoda u moře :)

Neregistrovaný uživatel
11.06.2020 18:20 89.190.85.***
Re: Jak je to se slunečníky a lehátky ? 

Ahoj, za lehátka se platí, vybírají poctivě :-(.
Za normální situace byl i kumšt najít volný slunečník v sezoně....letos to možná bude klidnější....možná. :-\

Neregistrovaný uživatel
08.06.2020 22:29 78.98.233.***
Re: Jak je to se slunečníky a lehátky ? 

Všade sú väčšinou bez lehátok ... tie sú osobitne ...

Jiří Kuchta 08.06.2020 21:10
Jak je to se slunečníky a lehátky ? 

U jedné cestovky koukám na nabídku, že slunečníky jsou v ceně. Ale nikde (ani na fotkách) nevidím lehátka - to někde mají slunečníky bez lehátek ?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu