A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

Skyeurope-Bulharsko 2009

| Sokolova Eva
Dnes jsem se divala do mailu a zjistila z nabidky - reklamni Skyeurope, ze Skyeurope jiz nabizi letenky do Burgasu na leto 2009, akce dva za cenu jedne, plati to do urciteho data, jeste jsem to nezkoumala, ale mozna by to stalo za to. Eva Sokolova
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jaki :-) 17.08.2009 12:06
Tak 

snad už se to tedy nějak zvládá..Všem přeju šťastnou cestu a i návrat a prima dovolenou. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jaki :-) 15.08.2009 12:46
... 

Podle agentury ČTK společnost SkyEurope připravuje náhradní řešení, spočívající v přepravě cestujících z Vídně do Bratislavy autobusy. Všichni cestující odlétající z Vídně budou odbavováni k letům na vídeňském letišti a poté převezeni na bratislavské letiště, odkud odletí.

Pasažéři by měli podle firmy dorazit na vídeňské letiště k odbavení v původně určených časech a po odbavení budou moci nastoupit do autobusů před odletovou zónou terminálu 2.

S aerolinkami SkyEurope z Vídně od pátku nikdo neodletí.Ti cestující, kteří namísto Vídně dorazí letadlem SkyEurope do Bratislavy, budou rovněž převezeni na vídeňské letiště. SkyEurope pak e-mailem poskytne každému cestujícímu dotčenému změnou bezplatný poukaz na budoucí let, uvedla firma v prohlášení.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Eva Sokolová 15.08.2009 06:14
: RE: RE: ... 

Zatím jako nejpevnější nízkonákladovka se mi na Burgas jeví Smartwings, letenka obousměrně něco okolo 5200,-, ale díky tomu, že patří nejsilněší společnosti v Čechách /Travel servis/, ti co s nimi mají letenky nemají nervy. Na příští sezonu se každý musí zamyslet, zda raději trochu připlatit, nebo mít pár měsíců nervy, zda vůbec poletí, nebo mu let zruší, přesunou. SkyEurope dnes Burgas odletěli naprosto načas.
E.S.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ivanko 14.08.2009 23:04
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... 

Obávam sa že Sky Europe bude na tom ešte horšie... Po tejto správe asi nik nebude mať chuť si cez nich niekam kúpiť letenku... Ked dlžili za služby letisku , istotne dlžia aj za prenájom lietadiel. O chvílu možno SE nebude ani existovať... Moj názor 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kotzina libor
14.08.2009 21:52 92.62.224.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: ... 

No,díky moc...
Trochu,ale jen velmi trochu jsem si oddychl,že se nejedná o Burgas,tam už by asi nebylo co krátit,lítají tam jen jednou týdně.Takže opět trochu nervíky,je to hrozný,že člověk v dnešním 21.st.si nemůže říct poletím odtud tam a zpátky,zaplatit letenku a být v klidu.Proč to musí pořád provázet takovej neklid.Připadá mi to jako v pravěku...
L.K.

• Anonym (1)
chichi
14.08.2009 21:49 81.19.47.***
tak a konec milaskoveeee 

pristi rok pekne vytahnete prasulky anebo budete sedet doma na prdeli. uz zadne nesmysly typu letenka za 19 euro :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu