A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

SkyEurope - poletíme?

| frenki
Zdravím příznivce Bulharska. Rozhodli jsme se s rodinou pro letošní dovolenou v Bulharsku (naposled jsem byl v BG vlakem v Kavarně v r. 1984 na táboře) a tak jsem na Silvestra koupil 4 letenky od 7.7. do 14.7 do Burgasu se SkyEurope. Už delší dobu čtu tyto stránky a vím že někteří taky mají letenky od SkyEurope, tak se chci zeptat, jestli jste taky ještě optimisti a věříte, že opravdu poletíme tam i zpět nebo jsme jen vyhodili peníze z okna. Máme už vybraný ubytování v Ravdě, ale zatím jsme to ještě nezaplatili. Tak co vy na to? Dá se někde zjistit jak je na konkrétní termín obsazený letadlo?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
eee
28.04.2010 10:53 109.107.200.***
RE: RE: neuskutečněný let - reklamace 

Před časem jsem u nich hledal a vyšli mnohem dráž. Teď u smartwings třeba 13.8. - 29.8. za 5002 kč a maj to vč. zavazadel.

Eva Sokolová 27.04.2010 13:19
RE: neuskutečněný let - reklamace 

Svým klientům ještě doporučuji Wicomt, je to let charterem s ČSA a prodávají samostatné letenky. Některé termíny vyjdou po slevě na 4 390,- , což je i levnější než SmartWings. Jsou to 10, 11, nebo 12 denní termíny. E.S.

eee
27.04.2010 12:58 109.107.200.***
RE: RE: RE: RE: RE: neuskutečněný let - reklamace 

Do bulharska už lítá jen wizzair a smartwings, oba zhruba za stejně. A wizzair tam lítá snad jednou týdně, vác letů mi to nenašlo, takže asi smartwings nebo smartwings :-D

• Anonym (1)
Eva Sokolová 26.04.2010 13:46
RE: RE: RE: RE: neuskutečněný let - reklamace 

Tak jak čtu, tak máte pech na krachující letecké společnosti. Jenom pro zajímavost, jakou jste si vybrali na tento rok? E.S.

eee
21.04.2010 14:50 109.107.200.***
RE: RE: RE: neuskutečněný let - reklamace 

ES: nám jí o 1,5 dne zkrátili. Obcházeli jsme cestovky jestli nás někdo vezme a dozvěděli jsme se že za hodinu odjíždí bus na letiště a vezmou nás, ale stihli jsme to :-D
A nebylo to ani o tolik dražší než skyeurope. Zpět jsme letěli se seagle air, která ovšem už taky krachla :-(

eee
21.04.2010 14:39 109.107.200.***

Já reklamoval telefonicky a řekl jsem že reklamuju jen cestu zpět, přesto mi vrátili plnou částku. Asi by pro ně bylo složitý to rozdělit, tak to vrátili celý :-D

jimr 20.04.2010 13:54

No abych pravdu řekla, taky mi nějak Skyeurope chybí... nedokážu vysvětlit, čím to je. Včera jsem hledala letenky do Popradu a net mě naváděl na Skyeurope, byl to odkaz z roku 2007. Docela mi bylo smutno... Teď tam nikdo nelítá.

Eva Sokolová 20.04.2010 13:36
RE: neuskutečněný let - reklamace 

No to je super, hodně lidem vrátili za obě cesty, přestože měli již jednu odlétlou. Mě to ale nějak nenapadlo, reklamovat prostě celou letenku. Ani nevíš,kolik tim zase rozzuříš těch škodolibáků, co se nám posmívali, když jsme uvízli. Tak to máš vystaráno na dopravu na tento rok. Jo, jo, naše zlatá, zkrachovalá SkyEurope, taky vzpomínám, jak nám přidala pár krásných dní vlovni v září u moře .E.S. :-P

jimr 20.04.2010 08:54
neuskutečněný let - reklamace 

Hlásím Evě a dalším ,,potrefeným" Skyeuropákům, že mi byla vrácena celá částka + úroky, za let tam i zpět, přestože let tam, proběhl v pořádku. :-D :-D :-D

jimr 22.03.2010 22:11
RE: RE: Jak to bylo... 

Ahoj moje krevní skupino! Gratuluji krásné Patricii k životnímu jubileu a posílám jí krásnou pusinku :-D !!!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu