A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bulharsko - Diskuze

Původní dotaz

SmartWings zavazadla

| Berbatow
Zdravím všechny cestovatele,nevíte někdo limity váhy zavazadel u společnosti SmartWings a kolik činí poplatky za nadváhu.Z jejich webu se nic nedozvím viz:

8.1 BEZPLATNÁ PŘEPRAVA ZAVAZADEL
Cestující má právo na bezplatnou přepravu určitého množství zavazadel. Informace o povolené hmotnosti bezplatně přepravovaných zavazadel poskytneme na vyžádání.

8.2 NADMĚRNÁ ZAVAZADLA
Cestující je povinen zaplatit poplatek za přepravu zavazadel, jejichž hmotnost překročí povolenou váhu bezplatně přepravovaných zavazadel. Informace o sazbách těchto poplatků poskytneme na vyžádání
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Berbatow 20.06.2019 12:14
Re: Super zpráva před dovolenou 

Myslel jsem to vážně ne "ironeticky". Naštestí mám do Katowic hodinu autem, takže zatím jsem v klidu. Ale dopad na leteckou dopravu, by to mělo katastrofální.

Hombre 20.06.2019 08:00

To si piš.
On si totiž asi málokdo uvědomuje, že SW se stal "v tichosti" prakticky monopolním leteckým dopravcem u nás. Vlastní totiž skoro ze 100% i ČSA.
Ostatní (české) aerolinky jsou naprosto bezvýznamné.
Nedovedu ani domyslet, co by se stalo, kdyby třeba ze dne na den padli.
Teda dovedu, ale to sem psát nebudu.

• Mirka2
  • Anonym (1)
Berbatow 19.06.2019 20:22

To by byla katastrofa.

• Mirka2
  • Anonym (1)
Hombre 18.06.2019 11:54
Super zpráva před dovolenou 

https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/95947/smartwings-hrozi-zanik-cinsky-akcionar-odmitl-navyseni-kapitalu-problemy-prinesly-i-havarie-boeingu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

Jen doplňuji, že 10.6. byla předsedkyně správní rady SW, Xia Ren, aka HČA a BK Jardovy CNFC, vymazána z OR a nebyla nikým nahrazena.
Patrně následovala pana Jie.

Neregistrovaný uživatel
11.04.2019 21:11 85.163.232.***
Re: 

Co tam máme vidět ?

Neregistrovaný uživatel
11.04.2019 17:32 85.132.178.***

Koukněte do sekce časté dotazy a doplňkové poplatky.

Neregistrovaný uživatel
09.04.2019 20:01 185.75.139.***
Re: 

No to už je snad lepší rovnou stát, už vidím, jak mě berou křeče do nohou v této pozici. >:)

• Anonym (1)
-dana- 20.03.2019 12:35
Re: 

Mne tiez vzdy staci ruksak (a k rodicom igelitka), hlavne ked je vahovy limit. Vela veci mi dokonca komplikuje cestu, radsej vzat mydlo na pranie alebo natrafit niekde na pracku. Ja ale cestujem, nerobievam pobytove dovolenky a ten ruksak potom treba nosit, takze nesmie byt tazky :-)) . Tento mesiac som sa vratila po 5 tyzdnoch z Vietnamu a zase len s ruksakom. Nozik si kupujem na mieste, kozmetiku nosim male balenia :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu